Seko mums Šodien saziedoti jau 6,864.70 €

Sākusies labdarības akcija ''Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!''

07.08.2023

Rudens tuvošanās nozīmē skolas gaitu uzsākšanu. Nabadzīgās ģimenes, daudzbērnu ģimenes, kā arī nu jau otro gadu Ukrainas bēgļu ģimenes, šo laiku sagaida ar izacinājumu, jo ir jāsagatavo skolēnus ar visu skolai nepieciešamo. Lai palīdzētu šīm ģimenēm jau ceturto gadu tiek organizēta labdarības akcija ''Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā''

Ziedot.lv sadarbībā ar tirdzniecības un izklaides centriem ''Akropole Alfa'' un ''Akropole Rīga'', kā arī ar ģimenes portālu ''Mammamuntetiem.lv'' un pētījumu aģentūru ''Norstat'', aicina no 7.-27.augustam sabiedrību piedalīties un palīdzēt ziedot mugursomas, kancelejas preces, sporta tērpus, apavus un citas ļoti nepieiešamas skolas lietas.

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta norāda, ka organizācija jau saņēmusi vairākus desmitus pieteikumu no ģimenēm, kuriem bērnu sagatavošana skolai ir kļuvusi par lielu izaicinājumu.

"Šogad, mēs uzskatām, ka pieprasījums varētu būt lielāks pēc palīdzības, ņemot vērā, ka visi rēķini palielinājušies, inflācija un attiecīgi visas preces ir dārgākas," atzīmēja labdarības organizācijas "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Ziedojumus var veikt ''Akropole Alfa'' (Brīvības gatve 172) un ''Akropole Rīga'' ( Maskavas iela 157) īpašajās ziedojumu kastēs.

“Mūsu sabiedrība ir atvērta, lai palīdzētu. Un arī saprot, pat ja tiek ziedots 1 eiro, tas var kādam bērnam būtiski palīdzēt. Pagājušajā gadā finansiāli tika saziedoti gandrīz 25 000, kas ir daud,” norādīja Inga Akmentiņa - Smildziņa, vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja.

Palīdzēt ģimenēm un piepildīt, kāda bērna skolas somu var arī finansiāli, ziedojot Ziedot.lv mājaslapā: 

Palīdzēsim sagatavoties skolai! - ziedot.lv

Palīdzēsim katram bērnam ar sparu, motivāciju un prieku uzsākt skolas gaitas! 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 799.30 €