Seko mums Šodien saziedoti jau 6,684.50 €

Latvijas tauta ir kopā ar Turcijas tautu!

09.02.2023

Pirmdien, 6. februārī, Turcija piedzīvoja vienu no stiprākajām zemestrīcēm valsts vēsturē. Dzīvību zaudējuši tūkstošiem cilvēku, un desmitiem tūkstošu cilvēku ir ievainoti. Vairāk nekā 5500 ēkas ir sabrukušas, tai skaitā slimnīcas, apgrūtinot palīdzības sniegšanu cietušajiem. Šobrīd turpinās glābšanas un meklēšanas darbi, lai izglābtu cilvēkus, kuri ir iesprostoti gruvešos. Pajumti ir zaudējuši desmitie tūkstošu cilvēku, kuri ziemas salā ir spiesti meklēt patvērumu veikalos, stadionos, mošejās un citos kopienas centros. 

Ziedojumi tiks izlietoti sadarbībā ar Turcijas vēstniecību Latvijā, lai iegādātos pašas nepieciešamākās preces - segas, teltis, sildītājus un medikamentus. www.ziedot.lv/turcijai

Ziedot iespējams arī humāno palīdzību - jaunas segas, elektriskos sildītājus un citas ziemas apstākļiem nepieciešamās lietas. Ziedojumus aicinām nogādāt labdarības organizācijas Tavi Draugi noliktavā Ventspils ielā 50, Rīga. Darba laiks no pirmdienas līdz sestdienai no 10:00-18:00. Ziedojumi Turcijā bez maksas tiks nogādāti ar aviokompāniju Turkish Airlines. Plašāk šeit.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 946.91 €