Seko mums Šodien saziedoti jau 6,509.70 €

Festivāls Laima Rendezvous Jūrmala’23 sniegs atbalstu karā cietušajiem Ukrainas bērniem

25.07.2023

Ziedot.lv ir sācis brīnišķīgu sadarbību ar Laima Rendezvous festivālu, izveidojot ziedojumu projektu un ziedojumu tālruni, lai palīdzētu Ukrainas bērniem, kas cietuši no kara un devušies bēgļu gaitās. 

Festivāla producente Elita Mīlgrāve uzsver: “Šogad festivāls Laima Rendezvous Jūrmala’23 ir veltīts mieram Ukrainā un ir atbalsta un solidaritātes platforma Ukrainas māksliniekiem un izpildītājiem, kuri dodas no kara zonas pie mums, lai plaši pārstāvētu Ukrainu festivāla programmā". 

Laima Vaikule dāvājusi arī 300 ielūgumus ukraiņu draugiem un bēgļu ģimenēm uz moderno baletu Freedom ar izcilo programmu “Skapis”. Ziedot.lv ar prieku iesaistās šajā projektā, palīdzot iepriecināt vēl vairāk cilvēku, kā arī dotu iespēju redzēt slavenās ukraiņu horeogrāfes un režisores Oļenas Koliadenko dejas izrādi.

Aicinām līdzcilvēkus atbalstīt ukraiņu bērnus1 Ziedot iespējams zvanot uz ziedojumu tālruni 90006861 (maksa par zvanu 4.27 EUR), vai arī apmeklēt ziedot portālā Ziedot.lv.  

Par ziedojumiem apmaksāsim psihosociālo vasaras nometni Slovjanskas apgabala bērniem, kuru tēvi palīdz aizstāvēt dzimteni vai karā gājuši bojā, tāpat varēsim nosūtīt humānās palīdzības sūtījumu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 444.30 €