Seko mums Šodien saziedoti jau 7,359.50 €

16,5 miljoni eiro Ukrainai

27.01.2023

Par Latvijā saziedotajiem līdzekļiem, Ziedot.lv sniedzis atbalstu Ukrainai 16,5 miljonu eiro apmērā:

  • 8,3 miljonu eiro apmērā sniegts atbalsts Ukrainas bruņotajiem spēkiem - teritoriālās aizsardzības vienībām, armijai un policijai. Par ziedojumiem iegādātas tādas aizsardzības preces kā droni, kvadrikopteri, džipi, motorzāģi, rācijas, nakts redzamības iekārtas, bruņuvestes, bruņuķiveres, taktiskais apģērbs un speciālais ēdiens, degviela un Latvijā ražoti ģeneratori un pielāgoti kvadracikli.
  • 4,2 miljonu eiro apmērā nosūtītas 100 humānās palīdzības kravas ar pārtikas precēm kā maize, konservi, makaroni, rieksti, ātrās pagatavošanas putras, bietes u.c., higiēnas preces un saimniecības preces kā autiņbiksītes, zobu pastas, Latvijā ražotas ziepes, veļas pulveri, ģeneratori, lielā izmēra termosi ēdienam un daudzas citas nepieciešamas lietas. Sadarbībā ar LR vēstniecību Ukrainā un Latvijas Goda pilsoņiem, palīdzība nosūtīta uz visiem Ukrainas apgabaliem, lai palīdzību saņemtu karā cietušie Ukrainas iedzīvotāji.
  • 2 miljonu eiro apmērā sniegts atbalsts ar medicīnas precēm un medikamentiem Ukrainas slimnīcām un teritoriālās aizsardzības vienībām. Par ziedojumiem iegādāti taktiskie žņaugi, medicīniskās aptieciņas, recepšu un bezrecepšu medikamenti, brūču apkopšanas līdzekļi, specifiski ķirurģijas diegi, nozīmīgas iekārtas jaundzimušo bērnu nodaļai un ķirurģijas nodaļām, ātrās palīdzības mašīnas un citas lietas.
  • 2 miljonu eiro sniegts atbalsts Ukrainas bēgļiem Latvijā. Sniegta praktiska un akūta palīdzība Ukrainas bēgļu ģimenēm, apmaksājot ārstniecību, zobārstniecību, medikamentus, izsniedzot pārtikas un aptieku dāvanu kartes, nodrošinot siltas maltītes porcijas katru dienu, iegādājoties datortehniku skolēniem, eļļas radiatorus un citas praktiskas un nepieciešamas lietas.

Turpinām palīdzēt līdz Ukrainas uzvarai! ziedot.lv/ukrainai 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 342 621.91 €