Seko mums Šodien saziedoti jau 4,389.00 €

Piedalīsimies Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā!

27.11.2014

 

14. decembrī Rīgā, Doma laukumā notiks labdarības skrējiens, kurā aicināts reģistrēties ikviens - studenti, skolēni, ģimenes ar bērniem,  kā arī uzņēmumu komandas un citi interesenti. Pasākuma organizatori, Rīgas Starptautiskais Rotari klubs, šī gada ziedojumus ar Ziedot.lv atbalstu novirzīs 20 smagi slimu Latvijas bērnu dzīvības uzturēšanai programmā "Klusais eņģelītis".

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens Latvijā norisināsies jau septīto reizi. Tā ietvaros dažāda vecuma cilvēki tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos vienojas kopīgā skrējienā ar mērķi ziedot bērniem, kuriem nepieciešama palīdzība. 1,5 km garo distanci iespējams veikt gan skrienot, gan ejot, tādēļ pasākumā aicināts piedalīties ikviens entuziasts, bez vecuma ierobežojuma.

Lai reģistrētos skrējienam individuālajiem dalībniekiem ziedojums ir 15 eiro apmērā, savukārt studentiem un skolēniem virs 12 gadiem ziedojums ir 10 eiro. Ģimenes pasākumam var reģistrēties, veicot ziedojumu 30 eiro vērtībā. Pasākuma organizatori, Rīgas Starptautiskais Rotari klubs nodrošina Ziemassvētku vecīšu tērpus visiem skrējiena dalībniekiem, tāpēc dalībnieku ziedotā summa pilnā apmērā tiek novirzīta labdarības mērķa īstenošanai.

Pasākuma organizatori aicina veidot arī uzņēmumu, skolu un citu kolektīvu komandas, savus pieteikumus iesūtot organizatoriem uz e-pasta adresi:

Labdarības skrējiena mērķis ir palīdzēt izdzīvot smagi slimiem bērniem, kuru dzīvības nodrošināšanai ik dienu nepieciešams speciāls medicīniskais uzturs. Enterālie maisījumi ir svarīgi šo bērnu ikdienas uzturam, taču līdz šim valsts nav radusi iespēju finansiāli atbalstīt ģimenes, kurās aug bērni ar smagiem vielmaiņas traucējumiem, tādēļ šobrīd speciālā uztura nodrošināšana pilnībā gulstas uz bērna ģimenes pleciem. Skrējiena organizatori sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv ir iecerējuši savākt līdzekļus 12 000 EUR apmērā, kas sniegs iespēju palīdzēt 20 bērniem un to ģimenēm. Vairāk par programmu lasiet šeit.

Plašāku informāciju par labdarības skrējienu un tajā paredzētajām aktivitātēm iespējams iegūt sekojot Ziemassvētku vecīšu skrējiena profila lapai sociālajos portālos – facebook.com un draugiem.lv. Reģistrāciju skrējienam iespējams veikt portālā www.ekase.lv vai grupu pieteikumiem sūtot pieteikumu uz e-pastu:

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 005.95 €