Seko mums Šodien saziedoti jau 1,358.26 €

Noslēgusies nometne Ukrainas policistu bērniem un jaunsargiem

16.08.2023

Latvijas Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Jaunsardzes centru organizēja nometni, kurā piedalījās 26 Ukrainas policistu bērni un 16 jaunsargi, piedaloties dažādās aktivitātēs - iepazina Latvijas vēsturi un kultūru, devās dažādās ekskursijās uz dažādām Latvijas pilsētām, apciemoja dienesta suņus un zirgus, kā arī bērniem bija iespēja izbraukt Valsts robežsardzes patruļkuģ un iejusties ugunsdzēsēja-glābēja lomā. Bērni piedzīvoja piepildītas dienas, lai uz brīdi spētu aizmirst kara šausmas un ilgas pēc mājām.

Valsts policija izsaka pateicību iesaistītajiem Iekšlietu un Aizsardzības ministrijas dienestiem, iestādēm, ziedotājiem, labdarības organizācijai ''Ziedot.lv” un citiem sadarbības partneriem par sniegto atbalstu nometnes organizēšanā.

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 593.60 €