Seko mums Šodien saziedoti jau 495.00 €

Latvijas iedzīvotāji vāc 5 000 000 EUR ziedojumu bairaktaram Ukrainas armijai

16.08.2022

Turpinoties Krievijas agresijai Ukrainā, Latvijas iedzīvotāji, ar Aizsardzības ministrijas un Ziedot.lv atbalstu, nolēmuši ziedot “Latvijas bairaktaram”, kuru plāno iegādāties no Turcijas, lai dāvinātu Ukrainai.

“Bayraktar TB2” (no turku valodas “karognesējs”) ir Turcijā ražots, attālināti vadāms bezpilota kaujas lidaparāts/drons. Latvija nav pirmā valsts, kuras iedzīvotāji nolēmuši paust savu atbalstu Ukrainai, vācot ziedojumus šim kaujas lidaparātam. Līdzīgas akcijas jau notikušas, piemēram, Polijā, Lietuvā, Norvēģijā un Kanādā.

“Ar ziedojumu “Latvijas bairaktaram” ir iespēja arī mums parādīt savu atbalstu Ukrainai šajā nežēlīgajā karā, kā arī, ar ukraiņu rokām, nodot sveicienus krievu okupantiem!” tā par akciju vēsta viens no tās iniciatoriem Ralfs Eilands. Viņa ukraiņu draugs Volodimirs Birjukovs, kurš arī ir ir projekta vēstnesis, piebilst: “Esmu bezgala pateicīgs par visu, ko Latvija jau ir darījusi Ukrainas labā! Mēs to redzam un no sirds novērtējam. Arī šis atbalsts manai tautai ir ļoti nepieciešams. Krievu okupantiem un Vladimiram Putinam nekas neizdosies, jo spēcīgā Ukrainas armija jau ir pierādījusi, ka spēj aizstāvēt ne tikai Ukrainu, bet arī visu civilizēto, demokrātisko un, pats galvenais, brīvo pasauli!”

Kopumā “Latvijas bairaktaram” ir jāsavāc 5 000 000 EUR. Lai ziedotu “Latvijas bairaktaram”, dodies uz ziedot.lv/bairaktaram vai arī veic naudas pārskaitījumu uz kādu no konta numuriem un norādi “Latvijas bairaktaram”, kā maksājuma mērķi. Vēl vari zvanīt uz ziedojuma tālruni 90006561 (maksa par zvanu 4,27 EUR).

Akcijas informatīvais video skatāms šeit.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 696.68 €