Seko mums Šodien saziedoti jau 286.00 €

Latvijas dzimšanas dienā nosūtam vērtīgu sūtījumu Ukrainai

18.11.2022

Latvijas dzimšanās dienā uz Ukrainu, Mikolajivas apgabalu ceļos ļoti vērtīgs un nozīmīgs sūtījums - gāzes koģenerācijas stacija, kas līdz karam apsildīja visu Mūkusalas biznesa centru. "Sākoties karam Ukrainā, mēs vairs negribējām izmantot Krievijas gāzi. Pasūtījām sev granulu katlus un demontējām šo iekārtu, bet tā ir darba kārtībā. Veiktas visas apkopes. Domāju – Ukrainas cilvēkiem noderēs, lai viņi dabūtu gan siltumu, gan elektrību," sacīja Mūkusalas biznesa centra līdzīpašnieks Klāvs Vasks. Stacijas elektriskā jauda ir 123 kilovati un siltumjauda – 170. Ar to pietiek lai apsildītu 10–15 000 kvadrātmetru telpu.

"Šis ziedojums dosies uz Mikolajevas apgabalu, kas atrodas ļoti tuvu karadarbības zonai. Krievu okupanti faktiski katru dienu vērš apšaudes, nežēlojot arī civilo infrastruktūru, mājas, slimnīcas. Tādēļ ir ļoti svarīgi atbalstīt tieši šī reģiona iedzīvotājus," teica Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko.

Lai krava būtu pilnīga, Vasku ģimene par saviem līdzekļiem iegādājusies un Ukrainai ziedos trīs dīzeļģeneratorus. Savukārt biedrība "Tavi draugi" sarūpējusi 170 skolas solus.

"Faktiski katra krava, kas tiek formēta uz Ukrainu, mēs skatāmies, lai mašīna ir faktiski piepildīta un pilna ar tām lietām, ko prasa Ukrainas puse. Šobrīd Ukrainai vajadzīgs siltums, ģeneratori, kā arī bērniem atjaunot skolas," norādīja "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Video stāsts skatāms šeit.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 271.08 €