Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Labdarības portāla www.ziedot.lv pirmajā darbības nedēļā ziedoti 3826.19 lati

18.12.2003

Nedēļas laikā kopš labdarības portāla www.ziedot.lv atklāšanas, Ziedot.lv projektiem kopsummā ziedoti 3826.19 lati.

Visvairāk ziedotāju vēlējušies atbalstīt nelaimē nonākušos cilvēka mazākos draugus – suņus un kaķus - dzīvnieku patversmei “Dzīvnieku draugs” kopsummā ziedojot 795.49 latus.

Daudz līdzekļu ziedoti jaunas mājas celtniecībai no vardarbības cietušiem bērniem – projektam “Veidosim bērniem jaunas mājas”, kura ietvaros tiks uzcelts rehabilitācijas centrs bērniem “Māras centrs” - ziedoti 686.20 lati.

Lai palīdzētu iegādāties jaunu un ļoti vajadzīgu iekārtu ar nosaukumu “mākslīgā akna”, ar kuras palīdzību tiks glābta cilvēka dzīvība situācijās, kad aknu funkcijas ir traucētas (saindēšanās, trauma u.c.), ziedotājiem tiek dota iespēja ziedot labdarības projektam “Otrreiz piedzimt”. Šim projektam ziedoti līdzekļi Ls 640.50 apmērā.

Projekta “Lielās dzīves sapnis” īstenojumam un profesionālās apmācības centra izveidošanai internātskolas audzēkņiem ziedoti 597 lati. Šis projekts palīdzēs īstenot astoņpadsmit jauniešu lielos sapņus – nedzīvot noslēgti, būt noderīgiem un novērtētiem.

Atbalsta projektam “Bērna sargeņģelis” ziedoti 572 lati. Šī projekta mērķis ir atbalstīt ģimenes ar maziem bērniem, lai novērstu iespējamību, ka mazi bērniņi tiek pamesti vai atdoti audzināšanai bērnu namos.

Līdzekļi 535 latu apmērā ziedoti labdarības projektam “Jauko lietu darbnīca”. Atbalstot šo projektu, ziedotāji vēlējušies palīdzēt jauniešiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem nebūt vienkārši invalīdiem, kuri nereti dienu dienā pavada vieni četrās sienās, bet veidot un attīstīt viņos neatkarīgas dzīves iemaņas, ļaut justies sabiedrībai vajadzīgākiem un radīt patiesi jaukas lietas.

Ar sīkāku projektu aprakstu, to mērķiem un paredzētajām aktivitātēm aicinām iepazīties labdarības portālā www.ziedot.lv!

Labdarības portāls Ziedot.lv tapis Nevalstisko organizāciju centra un a/s Hansabankas sadarbības rezultātā ar mērķi veicināt pozitīvas sociālās izmaiņas. Ziedot.lv ir visaptverošs labdarības projekts un labdarības portāls vienlaikus, kas pirmo reizi Latvijā dod iespēju uzņēmumiem un privātpersonām izmantot internetu, lai ziedotu labdarīgiem mērķiem. Ziedot.lv partneri ir reklāmas aģentūra “DDB Latvija” un juridiskais birojs “Carrington, Hall & Hamburg”. Atbalstu portāla darbībai snieguši Baltijas –Amerikas Partnerattiecību programma, Secret Garden Studio un ziņu aģentūra BNS-Latvija.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €