Seko mums Šodien saziedoti jau 4,150.00 €

Labdarības portāla www.ziedot.lv pirmā darbības mēneša laikā ziedoti 5628.26 lati

05.01.2004

Mēneša laikā kopš labdarības portāla Ziedot.lv atklāšanas, portāla projektiem ziedoti līdzekļi 5628.26 latu apmērā.

Visvairāk ziedotāju vēlējušies palīdzēt jauniešiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, projektam “Jauko lietu darbnīca” ziedojot 1084 latus. Ziedotāji novērtējuši, cik svarīgi šajos jauniešos attīstīt neatkarīgas dzīves iemaņas un dot iespēju justies sabiedrībai noderīgiem.

Lai atbalstītu nelaimē nonākušos cilvēku mazākos draugus – suņus un kaķus – ziedotāji daudz līdzekļu ziedojuši dzīvnieku patversmei “Dzīvnieku draugs”. Kopsummā projektam “Reiz cilvēkam bija draugs” ziedoti 1052.26 lati.

Daudz līdzekļu ziedoti jaunas mājas celtniecībai no vardarbības cietušiem bērniem – projektam “Veidosim bērniem jaunas mājas”, kura ietvaros tiks uzcelts rehabilitācijas centrs bērniem “Māras centrs” - ziedoti 985.5 lati.

Lai palīdzētu iegādāties jaunu un ļoti vajadzīgu medicīnisku iekārtu, ar kuras palīdzību tiks glābta cilvēka dzīvība situācijās, kad ir traucētas aknu funkcijas (saindēšanās, trauma u.c.), ziedotājiem tiek dota iespēja ziedot labdarības projektam “Otrreiz piedzimt”. Šim projektam ziedoti līdzekļi Ls 973.5 apmērā.

Atbalsta projektam “Bērna sargeņģelis” ziedoti 804 lati. Šī projekta mērķis ir atbalstīt ģimenes ar maziem bērniem, lai novērstu iespējamību, ka mazi bērniņi tiek pamesti vai atdoti audzināšanai bērnu namos.

Projekta “Lielās dzīves sapnis” īstenojumam un profesionālās apmācības centra izveidošanai internātskolas audzēkņiem ziedoti 729 lati. Šis projekts palīdzēs īstenot astoņpadsmit jauniešu lielos sapņus – nedzīvot noslēgti, būt noderīgiem un novērtētiem.

Ar sīkāku projektu aprakstu, to mērķiem un paredzētajām aktivitātēm varat iepazīties labdarības portālā www.ziedot.lv!

Visvairāk līdzekļu ziedojušas privātpersonas, visbiežāk ziedojot 5 latus konkrētā projekta atbalstam. Savukārt vidējā privātpersonu ziedojuma summa portāla pirmā mēneša darbības laikā ir 18 latu.

Labdarības portāls Ziedot.lv tapis Nevalstisko organizāciju centra un a/s Hansabankas sadarbības rezultātā ar mērķi veicināt pozitīvas sociālās izmaiņas. Ziedot.lv ir visaptverošs labdarības projekts un labdarības portāls vienlaikus, kas pirmo reizi Latvijā dod iespēju uzņēmumiem un privātpersonām izmantot internetu, lai ziedotu labdarīgiem mērķiem. Ziedot.lv partneri ir reklāmas aģentūra “DDB Latvija” un juridiskais birojs “Carrington, Hall & Hamburg”. Atbalstu portāla darbībai snieguši Baltijas – Amerikas Partnerattiecību programma, Secret Garden Studio un ziņu aģentūra BNS-Latvija.

Ziedot.lv – Tava iespēja palīdzēt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 793 512.30 €