Seko mums Šodien saziedoti jau 8,739.50 €

Izdota Bilingvālā ābece ukrainas bēgļu bērniem

02.06.2022
Pirmās bilingvālās ābeces atvēršanas svētki šo piektdien, 2022.gada 3.jūnijā, plkst.16:00, Common Ground telpās, Andrejostas ielā 27, Rīgā.
 
Grāmata ir dāvana pirmsskolas un sākumskolas ukraiņu bērniem, kuri dzīvo Latvijā. 4 000 grāmatas eksemplāru tapuši ar Ziedot.lv, Arctic Paper Baltic States un Jelgavas tipogrāfijas atbalstu.
 
Pasākuma laikā grāmatas patronese Latvijas Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite ābeci dāvinās bērniem. Piedalīsies arī Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko
Tāpat bērniem un pieaugušajiem būs iespēja piedalīties grāmatas autores Masha Zurikova radošajā darbnīcā ar burtu spēlēm un burtu zīmēšanu. Darbnīcā darbosies arī Riga Sketching School mākslinieces Agnese Aljēna un Daina Domašūte.
 
Vakara noslēgumā visi sanākušie varēs noskatīties teātra izrādi “Joka pēc alfabēts”. Tā ir Latvijas Leļļu teātris dāvana bērniem. Plkst.18:30 notiks pieslēgšanās tiešsaistē izrādes norises vietai, Rīgas Latviešu biedrības namam.
 
Par gardumiem rūpēsies Skrīveru Saldumi un Orkla Latvija.
 
Grāmatas autorei un ilustratorei Mašai Zurikovai ideja par ābeci radās pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Viņa vēlējās bēgļu gaitās nonākušajiem bērniem atvieglot iedzīvošanos uzsākot mācību procesu jaunajā vidē. Ābece palīdzēs bērniem neapjukt divās dažādās rakstībās.
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 706.94 €