Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.50 €

Atbalstīsim homeopātijas grāmatas izdošanu!

31.10.2012

„Homeopātija - gudras zāles, gudriem cilvēkiem.”

Pasaulei zināmi daudz un dažādi karaļi un karalienes. Daži stingri turas pie medikamentu lietošanas, kuri „zinātniski pareizi pārbaudīti uz baltajām pelītēm.” Kā rezultātā viņiem gadās pārāk ātri aiziet viņsaulē, paliekot tikai neskaitāmo pielūdzēju gaišā piemiņā. Citi stingri turas pie homeopātijas, sagaida un radoši pavada Dimanta jubileju. Citi homeopātijas piekritēji joprojām priecē sava talanta pielūdzējus ar jauniem šedevriem, krietni pārsniedzot mainīgo pensijas vecumu.

Lai pēc iespējas plašāks Latvijas iedzīvotāju skaits uzzinātu, cik plašai pasaules elitei var ikviens pievienoties, lietojot homeopātiju, aicinām atbalstīt grāmatas ”Homeopātiskā revolūcija, vai kādēļ slaveni cilvēki pasaulē izvēlas homeopātiju.” Grāmatā iegūstama izsmeļoša informācija gan par homeopātiskās ārstēšanas iespējām, gan pasaules slavu un popularitāti iemantojušiem cilvēkiem, kuri to izmanto. Lai vērtīgā informācija nonāktu pie lasītāja, ļoti nepieciešami līdzekļi tulkošanas darbiem.

Jūs varat veicināt grāmatas izdošanu latviešu valodā, ziedojot „Homeopātiskās izglītības atbalsta fondam.”

ziedojumu konts :

„Homeopātiskās izglītības atbalsta fonds”,

Reģ. Nr.40008193086, 

Banka  Nordea Bank Finland Plc

Kods NDEA LV 2X

Konts LV38NDEA0000083602810

Izdari sevis cienīgu izvēli, lieto homeopātiju un pievienojies pasaules elitei!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 063.88 €