Seko mums Šodien saziedoti jau 8,889.50 €

11. decembrī jauns labdarības portāls tiek prezentēts sabiedrībai.

11.12.2003

Šodien, 11.decembrī, tiek atklāts labdarības portāls www.ziedot.lv, kas uzņēmumiem un privātpersonām piedāvā unikālu iespēju ziedošanai, izmantojot internetu. Ziedot.lv ir apjomīgs labdarības projekts un interneta portāls vienlaikus, kas pirmo reizi Latvijā apkopo labdarības projektus, kurus pēc noteiktiem kritērijiem izvēlas un atlasa z Ziedot.lv ekspertu komisija.

Portāls tapis, sadarbojoties Nevalstisko organizāciju centram (NVO centrs) un a/s Hansabanka, lai veicinātu pozitīvas sociālās pārmaiņas, nodrošinot ērtu, drošu un mērķtiecīgu ziedošanas iespēju. Ziedot būs iespējams arī, veicot vienkāršu bankas maksājumu.

Labdarības portāla galvenais uzdevums ir rosināt iedzīvotājus un uzņēmumus palīdzēt tiem, kuriem neklājas viegli, kā arī popularizēt sabiedrībai būtiskus labdarības projektus. Ar interneta starpniecību ziedošana kļūs ērta un droša, un galvenais - mērķtiecīga - atbilstoša sabiedrības vajadzībām un ar ilgtermiņa ietekmi. Portāla modernie tehnoloģiskie risinājumi ļaus rūpīgi pārbaudīt projektu iesniedzējus un sekot līdzi saziedotās naudas izlietojumam, kā arī regulāri informēt ziedotājus par viņu naudas izlietojumu. Par portāla darbības nodrošināšanu un uzturēšanu netiks piemērota starpniecības maksa.

“NVO centrs vairākus gadus īsteno programmas, kuras veicina filantropijas attīstību Latvijā. Viens no šīs programmas mērķiem ir veicināt nevalstisko organizāciju sadarbību ar uzņēmējiem. Un kā veiksmīgs šīs iniciatīvas īstenojums ir NVO centra un a/s Hansabanka sadarbības projekts – labdarības portāls internetā www.ziedot.lv, kas ziedošanu un filantropiju padara mērķtiecīgu, ērtu, ātru un caurspīdīgu”, uzsver NVO centra vadītāja Sarmīte Teibe.

“Hansabankai augot un attīstoties, ir augusi bankas atbildība par Latvijas sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem. Hansabanka cenšas līdzdarboties sabiedrībai svarīgu projektu realizēšanā, vēlas rūpēties par sabiedrību un vidi, kurā darbojas. Finansējot portāla tehnisko izveidi un efektīva ziedošanas mehānisma izstrādi, Hansabanka palīdz attīstīt gan individuālo, gan korporatīvo ziedošanu Latvijā, kas citās pasaules valstīs jau darbojas ļoti veiksmīgi. Esmu pārliecināta, ka tām ir augsts attīstības potenciāls arī mūsu valstī,“ atzīst a/s Hansabanka valdes priekšsēdētāja Ingrīda Blūma.

Šobrīd labdarības portālā www.ziedot.lv iespējams ziedot sešiem labdarības projektiem:

  • Lielās dzīves sapnis – atbalsts izglītības iegūšanai bērniem speciālajā internātskolā;
  • Bērna sargenģelis – atbalsta programma jaunajām māmiņām, kuras uzaugušas bērnu namos;
  • Otreiz piedzimt - glābt 100 cilvēkus ik gadus, nodrošinot mākslīgās aknas iegādi Stradiņu Klīniskās universitātes slimnīcai;
  • Jauko lietu darbnīca – jauniešu ar garīgās attīstības traucējumiem iesaistīšana pilnvērtīgā dzīvē, radot sajūtu būt vajadzīgiem;
  • Reiz cilvēkam bija draugs – palīdzība pamestajiem un klainojošajiem dzīvniekiem;
  • Veidosim bērniem jaunas mājas! – ilgstošas uzturēšanās aprūpes iestādes Māras centrs izveide bērniem, kuri cietuši no vardarbības.

Pēc portāla atklāšanas labdarības projektus varēs pieteikt arī citas organizācijas.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 856.94 €