Seko mums Šodien saziedoti jau 7,179.00 €

Gaisma mūsu brīvībai!

Atskaite 31.03.2020

2020.GADA 1.JANVĀRIS- 31.MARTS:

Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonda uzdevumā arhitektu birojs SIA “Mailītis A.I.I.M.” (atbildīgais arhitekts – Austris Mailītis) izstrādāja Brīvības pieminekļa izgaismošanas arhitektoniskās koncepciju. Pēc Koncepcijas sabiedriskās apspriešanas un kompetento iestāžu viedokļa uzklausīšanas uz Koncepcijas bāzes arhitektu birojs SIA “Mailītis A.I.I.M.” turpinās darbu pie būvprojekta minimālajā sastāvā, lai izstrādātu detalizētāku Brīvības pieminekļa izgaismošanas projektu. Fonds ir noslēdzis līgumu par projektēšanas otro posmu (būvprojekta minimālajā sastāvā izstrādi).

Šajā periodā ir izgatavotas pateicības zīmes ziedotājiem. Pateicības zīmju dizainu sagatavoja mākslinieks Pēteris Tenisons. Pateicības zīmes tiks pasniegtas īpašiem Fonda sadarbības partneriem un ziedotājiem.

Finanšu atskaite:
Drukas materiāli: 399.30 EUR
Brīvības pieminekļa mākslinieciskā izgaismojuma koncepcijas izstrāde (gala maksājums): 6712.00 EUR
Brīvības pieminekļa būvprojekta minimālā sastāvā izstrādes darbi (avansa maksājums): 2420.00 EUR
KOPĀ: 9531.30 EUR

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Dakteris POGA

Aijā žūžū!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

896 791.99 €