Seko mums Šodien saziedoti jau 14,944.50 €

Esi piemērs!

"Ideja par akciju radās pēc sarunas ar vienu manu draugu, kurš tajā laikā cīnījās ar onkoloģiju. Ļoti spilgti iespiedās atmiņā viņa vārdi: 'Pienāk mirklis, kad tev pasaka: 'Tiec galā pats!''. Un tad ir tas grūtais mirklis, kad ir jālūdz līdzcilvēku atbalsts. Es protams varu tikai iedomāties, cik emocionāli grūts ir šis solis, publiski lūgt palīdzību, jo Tev ir jāatzīst, ka es vairs nevaru tikt galā pats. Domāju, tieši mūsu mentalitāte neļauj mums atzīt to, ka esam vāji, jo mums visu laiku ir jācīnās un jāparāda, ka varam uzvarēt visas grūtības. Tāpēc, skatoties no savas prizmas, kad esmu lūdzis līdzcilvēku palīdzību, lai atbalsta finansiāli manus projektus, varu tikai iztēloties, cik tas ir morāli grūti. Bet no otras puses es esmu izjutis, cik tomēr mēs kā tauta spējam būt saliedēti un pasniegt roku tad, kad tas ir viss vairāk nepieciešams.

Onkoloģija ir atņēmusi man divus draugus un tas man liek vienmēr aizdomāties, ka tas jebkurā mirklī var skart jebkuru no mums. Viens no maniem draugiem bieži man atkārtoja - ka es esmu bijis viņa piemērs dzīves laikā, bet pavisam sapratu, ka onkoloģija ir atņēmusi cilvēku, kurš manā dzīves sākumā ir bijis mans piemērs tam, kāpēc es vispār esmu pievērsies sportam. Tāpēc man ir svarīgi parādīt, ka mēs visi varam būt piemērs, atbalstot cilvēkus, kuriem ir vajadzīga palīdzība šajā cīņā. Tādēļ es vēlos īstenot labdarības akciju – “ESI PIEMĒRS”.

Labdarības akcijas laikā no 29. jūnija līdz 06. jūlijam mēģināšu vēlreiz labot Ginesa rekordu ar visvairāk nobrauktiem kilometriem septiņās dienās. Man tā būs cīņa ar sevi septiņu dienu garumā, bet šiem cilvēkiem tā ir cīņa visas dzīves garumā, tāpēc vēlos viņiem palīdzēt šajā cīņā, nepadodoties un uzvarēt, pat ja viss liekas nereāli."

Idejas autors ultra riteņbraucējs Arvis Sprude

Projekts ievietots portālā 24.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 451 880.21 €