Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Emociju stāsts

Krievija visiem Ukrainas bērniem ir nozagusi bērnību. Raķešu uzlidojumi, sirēnas, sprādzieni aiz loga, zaudētas mājas, zaudēti draugi, trauksme un emocijas, kuras netiks aizmirstas nekad. 

Ogres tehnikuma audzēkņi, sadarbībā ar "Ja Latvija" un Ogres tehnikumu, ir izveidojuši mācību uzņēmumu “Emociju stāsts”. Mācību uzņēmumā piedalās 5 Ogres tehnikuma audzēkņi – 3 no Ukrainas un 2 no Latvijas.

Mācību uzņēmuma mērķis - piesaistīt ziedojumus, lai nopirktu nepieciešamās preces skolēniem, kas Ukrainā palikuši bez vecākiem, kuri devušies cīnīties par savu zemi. Ukrainas jaunieši vēlas dalīties ar saviem pārdzīvojuma stāstiem kopš kara sākuma. Katrs noklausītais emociju stāsts var sniegt ziedojumu, kas pārtaps praktiskā palīdzībā Ukrainas skolēniem. 

Dod iespēju emocijām palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 29.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Ārstnieciskā masāža

Droni Ukrainai!

Bez Tevis nav uzvaras!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €