Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Draugu stipendija

Ik gadu Vītolu fonds saņem vairākus simtus pieteikumu ar skarbiem dzīvesstāstiem un lūgumu palīdzēt, jo materiālie apstākļi jauniešiem liedz iespēju studēt.

Draugu stipendija rada iespēju cilvēkiem, kuri tic izglītības vērtībai, ziedot un atbalstīt Vītolu fonda mērķi – stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās.

Pateicoties 13 gadu sadarbībai ar portālu Ziedot.lv, Draugu stipendijas atbalstu saņēmuši 103 jaunieši. 2020./2021.m.g. Draugu stipendijas tiek izmaksātas 12 jauniešiem. Viena gada stipendijas lielums ir 2 000 EUR.

Katrs no ziedotājiem ir pelnījis visdziļāko pateicību, jo darbi runā visskaidrāko valodu. Var vārdos mīlēt savu Tēvzemi, taču labāk par vārdiem runā padarītais - īpaši tad, ja rezultāts ir vērsts uz nākotni. Aicinām pievienoties Vītolu fonda draugu pulkā, jo ik cents, ik eiro, ziedojot Draugu stipendijai ir svarīgs, lai atkal kopā varētu piepildīt kāda jaunieša sapni!

Vairāk informāciju lasiet www.vitolufonds.lv
No ziedojumiem netiek ieturētas administratīvās izmaksas un visa ziedotā summa tiek izmaksāta jauniešu stipendijās.

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 09.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzība Tomam Rēvicam

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €