Seko mums Šodien saziedoti jau 77.37 €

Atkārtota palīdzība Vitālijam Saharovam

Trīs bērnu tēvs Vitālijs lūdz atkārtotu palīdzību sabiedrībai, lai turpinātu ārstniecību!

Vitālijam šis gads bija atnesis traģisku ziņu par ļaundabīgu aknu audzēju. Audzējs bija ļoti liels, to operēt nevarēja, tādēļ Latvijas ārsti Vitālijam nozīmēja paliatīvu terapiju, kas uztur viņa stāvokli, bet neārstē pašu slimību. Vitālija vecākā meita Alesija, nespēdama samierināties ar notiekošo, uzņēmās darīt visu iespējamo, lai glābu savu tēti. Ar līdzcilvēku palīdzību viņa noorganizēja, ka Vitālijs šajā pavasarī varēja doties uz klīniku Izraēlā. Tas bija riskanti, jo Vitālija stāvoklis bija ļoti smags un prognozes ļoti sliktas. Assuta klīnikā tika veikti papildus izmeklējumi, precizēta diagnoze un nozīmētas zāles Nexavar, lai audzēju samazinātu un to būtu iespējams operēt. Šīs zāles par piemērotām atzina arī Latvijas ārstu konsīlijs, kā rezultātā Vitālijs tās varēja saņemt Latvijā ar daļēju valsts līdzfinansējumu un līdzcilvēku atbalstu.

Pēc pusgadu ilgā ārstniecības kursa panākts ievērojams uzlabojums – audzēja apmērs ir ievērojami samazinājies  un Vitālija pašsajūta ir uzlabojusies un audzēja apmēri ievērojami samazinājušies. Taču ģimene atkal lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai veiktu operāciju audzēja likvidēšanai! Izraēlas klīnikas ārsti Vitālijam ir nozīmējuši stereotaktiskās radioķirurģijas operāciju, kas jāveic pēc iespējas ātrāk. Operācija un 5 nedēļu uzturēšanās klīnikā izmaksā 54818 eiro, papildus 1709.08 eiro nepieciešami 2 devu Nexavar iegādei, kā arī 673.93 eiro ceļa izdevumiem. 2440.99 eiro ir atlikumā no iepriekš saziedotajiem un neizlietotajiem līdzekļiem, tādēļ kopā nepieciešamā summa ir 54760.02 eiro. Šādi līdzekļi Vitālija ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību! 

Palīdzēsim Vitālijam!

Projekts ievietots portālā 09.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dod pieci!

Dakteris Delfīns

"Cimdiņš" kustībā

Draugu stipendija 2018

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 174 924.41 €