Seko mums Šodien saziedoti jau 15,583.50 €

Atkārtota palīdzība Guntim Žeperim

Sešdesmit trīs gadus vecais Guntis šobrīd no dzīves Ikšķilē ir pārcēlies uz dzimto Vecpiebalgu. Jau vairākus mēnešus viņš slimības dēļ nespēj strādāt. Guntim lielu prieku sagādā dārza darbi un lauku mājās iekoptais rožu dārzs. Viņš ar lielām cerībām gaida silto laiku, lai atkal varētu pievērsties darba darbiem, bet viņa gaidas aizēno smagās slimības saasināšanās. 

Pirms četriem gadiem Guntim tika atklāts plaušu vēzis. Slimību izdevās apturēt, kad pirms trīs gadiem ar līdzcilvēku atbalstu bija iespēja saņemt dārgas valsts neapmaksātās zāles. Pēc tam Guntis pārcieta divas plaušu operācijas. Viss it kā bija labi, bet diemžēl atkal slimība ir atgriezusies un pievienojies veidojums nierē. Ārsts nozīmējis turpmāku ārstēšanu ar Pembrolizumab, kas ir valsts apmaksāts medikaments, bet ne Gunta diagnozei. Viens kurss izmaksā 4 063,24 eiro, kopā nepieciešami 9 kursi, Guntis ir iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā, bet ir saņemts atteikums.

Palīdzēsim Guntim!  

Projekts ievietots portālā 15.03.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Elitai Puķītei

DOD PIECI 2022

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 748 207.20 €