Follow us Today has already donated 5,065.03 €

Atkārtota palīdzība Guntim Žeperim

Sešdesmit trīs gadus vecais Guntis šobrīd no dzīves Ikšķilē ir pārcēlies uz dzimto Vecpiebalgu. Jau vairākus mēnešus viņš slimības dēļ nespēj strādāt. Guntim lielu prieku sagādā dārza darbi un lauku mājās iekoptais rožu dārzs. Viņš ar lielām cerībām gaida silto laiku, lai atkal varētu pievērsties darba darbiem, bet viņa gaidas aizēno smagās slimības saasināšanās. 

Pirms četriem gadiem Guntim tika atklāts plaušu vēzis. Slimību izdevās apturēt, kad pirms trīs gadiem ar līdzcilvēku atbalstu bija iespēja saņemt dārgas valsts neapmaksātās zāles. Pēc tam Guntis pārcieta divas plaušu operācijas. Viss it kā bija labi, bet diemžēl atkal slimība ir atgriezusies un pievienojies veidojums nierē. Ārsts nozīmējis turpmāku ārstēšanu ar Pembrolizumab, kas ir valsts apmaksāts medikaments, bet ne Gunta diagnozei. Viens kurss izmaksā 4 063,24 eiro, kopā nepieciešami 9 kursi, Guntis ir iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā, bet ir saņemts atteikums.

Palīdzēsim Guntim!  

The Project is placed online on: 15.03.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Body Armour Vests for Ukraine's Medics

Stiprini Stipros

Palīdzība Arinai Bulanei

For Children With Autism

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 065 892.81 €