Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Atkārtota palīdzība Andrejam Birjukovam

Mūsu palīdzību atkal lūdz Andrejs. Pirms vairākiem gadiem Andrejs ar ģimeni dzīvi galvaspilsētā nomainīja uz dzīvi laukos - Venspils novada Ugāles pagastā. Abi ar sievu iekopuši saimniecību. Andrejam ir 50 gadi, viņš ir ģimenes cilvēks, vienmēr bijis ģimenes galva. Strādājis būvniecības jomā kā būvdarbu vadītājs, piedalījies daudzu ēku celtniecībā un rekonstrukcijā visā Latvijā. Andrejs ir bijis lielisks kolēģis, sirsnīgs un atsaucīgs.

Taču pēdējie gadi ir bijuši smagi, jo Andrejam tika atklāts aknu vēzis. Sākumā tas labi padevies ārstēšanai, taču šogad atkal audzējs atgriezies ar jaunu sparu. Uzņēmīgais un stiprais vīrs vairs nespēj strādāt un gādāt par savu ģimeni. Spēku dod makšķerēšana, tā ir atpūta no smagām domām. Taču šobrīd lielākā sāpe ir, ka ir jaunas zāles, kas var Andrejam palīdzēt, bet nav līdzekļu, lai tās iegādātos.

Ārstu konsīlijs ir nozīmējis Andrejam Atezolizumab un Bevazicumab kursu, pēc pirmajām 2 devām, kas iegādātas ar ziedotāju palīdzību, veiktās pārbaudes uzrādīja uzlabojumu. Zāles nepieciešams lietot vēl vismaz pus gadu. Ik pēc 3 nedēļām par vienu medikamentu nepieciešami 815,76 eiro, savukārt par otru 6158,08 eiro – kopā pusgadam par 8 devām nepieciešami 27 895,36 eiro. Nacionālais veselības dienests zāļu kompensāciju ir atteicis, tādēļ Andrejs lūdz līdzcilvēku palīdzību, kas viņam ļoti nepieciešama, lai dzīvotu. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 25.07.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piešauj pretuzbrukumam!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €