Seko mums Šodien saziedoti jau 13,703.50 €

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Ir nepieciešams atbalsts AZOV 12. speciālo uzdevumu brigādei, lai palīdzētu uzlabot viņu kaujas spējas! Tas veicinās Ukrainas ātrāku uzvaru pār krievijas okupācijas armiju, un ļaus Ukrainas tautai nosargāt savu brīvību un neatkarību. Karš Ukrainā turpinās, kaujas kļūst arvien intensīvākas un smagākas, bet Ukrainas karavīru brigādes turpina cīnīties par brīvību.

AZOV 12.speciālo operāciju brigādē dienē tikai brīvprātīgie, kuri varonīgi ir pierādījuši savu patriotismu, spēku un neatlaidību kaujās gan Mariupolē, gan visā Ukrainā. Brigādei ir ļoti ierobežots atbalsts, jo vēl nesen bija spēkā ASV liegums tai piegādāt ASV ražotus ieročus. Tāpēc ir lielas grūtības ar militārā aizsardzības ekipējuma nodrošināšanu. Lai brigāde spētu veikt nepieciešamās kaujas operācijas, tai vajag dažādu materiāli tehnisko aprīkojumu, tajā skaitā nepieciešami FPV droni pretinieka izlūkošanai un iznīcināšanai, kā arī termiskie tēmekļi diennakts tumšajam laikam.

Visu ziedoto iekārtu nogādi līdz pat piefrontes joslai nodrošina "Support AZOV Latvia" kustības vīri, kuriem jau ir liela pieredze darbojoties Ukrainas armijas atbalstam. Ar visu kopīgiem spēkiem un palīdzību mēs panāksim Ukrainas uzvaru, kas veicinās mūsu pašu Latvijas drošibu. Vairāk informācija https://www.facebook.com/SupportAZOV.lv

Kopā līdz Ukrainas uzvarai!

Projekts ievietots portālā 12.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 450 639.21 €