Seko mums Šodien saziedoti jau 11,617.50 €

Uzlabosim Janas dzīves kvalitāti

Mīļie draugi, aicinu kopā izdarīt labu darbu! 

Jana ir 28 gadus jauna sieviete no Daugavpils. Jaunajai sievietei kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka ar tetraparēzi. 5 un 11 gadu vecumā Jana ir pārcietusi operācijas, kas atstājušas sekas uz veselību. Pēdējā operācija bija neveiksmīga, kuras rezultātā radīts nepareizs ceļu locītavas izvietojums. Tā rezultātā radusies osteoporoze. Jana jūtas ļoti vāja, trūkst kustību, kopējās vitalitātes.

Janai ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija mājas apstākļos, to palīdzēs nodrošināt programma "Poga uz riteņiem". Jaunā sieviete vēlas uzlabot savu pašsajūtu, kustību intensivitāti un dzīves kvalitāti.

Es uzskatu, ka mūsu ķermenis ir mūsu dzīves kvalitāte. Mēs varam palīdzēt Janai uzlabot viņas kermeni un dzīves kvalitāti!

Mīlestībā, Jūsu Kristīne

Projekts ievietots portālā 21.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Ralfam Černašovam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 605 712.04 €