Seko mums Šodien saziedoti jau 6,774.65 €

Save Our Heroes

Palīdzēsim glābt dzīvības! 
Projekta “Save Our Heroes” mērķis ir atbalstīt Ukrainas frontes mediķus, tā ietvaros uz fronti ir nogādātas vairākas ātrās palīdzības automašīnas, mobilie hospitāļi un medikamenti.
Kopš 2023. gada Agendum brīvprātīgie pārbūvē ziedotus vai dzērājšoferiem konfiscētus džipus par evakuācijas automašīnām. To uzdevums ir izvest smagi ievainotos karavīrus no uguns līnijas līdz vietai, kur ir iespēja sniegt medicīnisko palīdzību. Auto salons tiek pielāgots guļoša pacienta pārvadāšanai un kara mediķu darba specifikai.
Laikā nesagaidot evakuāciju, ievainotie karavīri, diemžēl, turpat tranšejās iet bojā no traumām, asins un ķermeņa siltuma zudumiem.
Šī projekta automašīnām ir tikai viens uzdevums – glābt dzīvības. Dot kādam iespēju sagaidīt mājās brāli, vīru, dēlu vai tēti!
Ziedojumi tiek izmantoti automašīnu un pārbūvei nepieciešamo materiālu iegādei. Visi darbi tiek veikti brīvprātīgi un bez atlīdzības.
Palīdzēsim ar ziedojumu glābt dzīvības!

Projektu īsteno Biedrība Agendum.
 

Projekts ievietots portālā 19.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Viesturam Veisam

Par Ukrainas uzvaru!

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 693.49 €