Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

"Salabo" cilvēku!

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus. Ukrainas veselības aprūpes profesionāļi ir deklarējuši plastiskās, rekonstruējošās un mikroķirurģijas nepieciešamību, lai ārstētu karā radītās traumas. Diemžēl, Ukrainā pastāv attiecīgo speciālistu un ķirurģisko komandu trūkums. 2023. gada 25. februārī, Latvijas ķirurgi tika aicināti rīkoties, lai uzlabotu pieejamību mikroķirurģijas pakalpojumiem Ukrainā. Vairāk kā gadu speciālisti ir strādājuši. Šobrīd tiek plānots izveidot mikroķirurģijas nodaļu bāzētu starpdisciplinārajā slimnīcā Ukrainas centrālajā reģionā. Mikroķiruģijas nodaļa tiktu izmantota ne tikai karavīru un civilo iedzīvotāju ārstēšanai, bet arī kā platforma intensīvām apmācībām piesaistītajiem Ukrainas ārstiem un medmāsām, lai tie pārņemtu ārstēšanu pastāvīgi.

Pirmais solis, atvērt mikroķirurģijas nodaļu bāzes slimnīcā līdz 2023.gada vasarai, otrais solis 12 līdz 18 mēnešu laika posmā apmācīt speciālistus, lai turpmākā gada laikā izveidotos pastāvīga ukraiņu mikroķirurģijas komanda, kas pastāvīgi spētu nodrošināt ārstniecību karā ievainotajiem. 

Latvijas mikroķirurgi - Ukrainas mikroķirurgiem! Ziedojumi tiks izlietoti speciālistu apmācībā, mikroķirurģijas nodaļas izveidē Ukrainā.

Projekts ievietots portālā 24.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atmīnēšanas robots LABAIS

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Damiram Paeglem

Palīdzība Artūram Šteinertam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €