Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Rūpju bērnu māmiņām

Mātes mīlestība ir bezgalīga. Taču, lai audzinātu smagi slimu bērnu, mammai ir jābūt arī ļoti stiprai. Tas ir emocionāli un fiziski smagi. Parasti rūpju bērnu māmiņas nevar strādāt algotu darbu, jo visu laiku jābūt kopā ar savu bērniņu. Tas nozīmē, ka viņas reti iziet no mājām vienas, nemaz nerunājot par iespēju veltīt laiku tikai sev. Daudzas mammas, rūpējoties par saviem slimajiem bērniem, pašas iedzīvojušas nopietnās slimībās. Tās ir gan muguras problēmas, gan locītavu un kaulu problēmas. Bet par visu vairāk šīm mammām sāp dvēseles. No vienas puses tas ir izmisums un vainas sajūta, no otras puses bezcerība un tukšums.

Lai mammai pietiktu spēks un mīlestība, nepieciešams apkārtējo atbalsts. To var sniegt tuvinieki un draugi, bet dažkārt ar to ir par maz, jo vajadzīgas specifiskas zināšanas un prasmes.

Labdarības projekts „Rūpju bērnu māmiņām” sniedz gan praktisku, gan emocionālu atbalstu smagi slimu bērnu mammām.  Atbalsts vienai māmiņai ir, sākot no 20 eiro par ārstniecisku muguras masāžu līdz vairākiem simtiem sarežģītāku problēmu risināšanai. Palīdzēsim rūpju bērnu māmiņām, atvieglojot ikdienas rūpes un nest savas dzīves smagumu un apzināties, ka arī viņas ir mīlētas un vajadzīgas, bet izmisuma brīdī var saņemt nepieciešamo atbalstu!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €