Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 23.00 €

Tavai palīdzībai ir dzīvības cena

Tavai palīdzībai ir dzīvības cena - Izdari sirdsdarbu! 

Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo „nepiestāv pie dīvāna”. Bet... viņi arvien vēl izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes. Kad pie patversmes vārtiem piestāj auto, visi 500 iemītnieki saausās. Katrs no 200 rejošajiem un 300 murrājošiem iemītniekiem cer, ka tieši šodien un tieši viņš dosies uz vietu, ko varēs saukt par mājām. Kāds pinkains draugs cenšas piesaistīt uzmanību rejot un gaudojot, emocionālākie smilkst, purniņu atbalstījuši pret voljēru. Pat neatkarīgie kaķi sāk skaļi murrāt, tiklīdz būrim pietuvojas cilvēks. Ilgas pēc sava cilvēka dzīvnieku patversmē Ulubele jūtamas ik dienas, ik uz soļa. Patversme nevar būt mājas - tā ir vien pagaidu pietura starp slikto pagātnē un gaišo nākotnē. Daži šai pieturvietā uzkavējas pāris dienas, citi ilgus gadus.

Pašvaldības apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē tikai 14 dienas. Tik īsā laikā daudziem patversmes iemītniekiem saimnieku atrast neizdodas. Vai dzīvnieku pēc tam jāiemidzina? Nē! Ulubelē nešķiro dzīvniekus pēc smukuma vai vecuma. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā lūdzam Jūsu palīdzību, lai ikviens no patversmes iemītniekiem drošībā, siltumā un labi aprūpēts varētu sagaidīt savu cilvēku.

Sākot no 15.dienas, ikviena dzīvnieka uzturēšana patversmē iespējam, tikai pateicoties Jūsu atbalstam. Lai glābtu savainotos, izārstētu slimos un sterilizētu dzīvniekus, ir nepieciešami vidēji 30 eiro. 

Vismaz 200 dzīvnieki katru dienu uzturas Ulubelē, tikai pateicoties ziedojumiem!

Ziedojumi palīdzēs nodrošināt 500 dzīvnieku-senioru un 500 junuzņemto dzīvnieku veterinārmedicīnisko aprūpi. 

Начало проекта: 29.08.2018

проект o кончен: 31.12.2018

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Доктор POGA

Реабилитация для Акима Коваленко

Обеспечение терапии для 40 детей

M3SA - помогите детям выздороветь

Uzzināt vairāk

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

146 837.32 €