Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,726.50 €

Steidzama operācija Ivitai Kupakai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Papildus saziedotie līdzekļi dos iespēju Ivitai turpināt ārstniecību! 

Ivitai no Rīgas ir 43 gadi, no kuriem astoņus gadus viņa cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Panākumi mijās ar kritumiem un Ivitai bieži ir nācies meklēt palīdzību, jo bieži ārstniecība nebija valsts apmaksāta un ārstēšanās bija iespējama tikai ar valsts neapmaksātām zālēm vai ārpus Latvijas. Šogad diemžēl arī ir izrādījies, ka izmeklējumi Latvijā pievīla un tikai Vācijas klīnikā veiktie izmeklējumi apliecināja slimības atgriešanos un lokalizāciju, tādēļ šobrīd Ivitai ir nozīmēta operācija Ansbach klīnikā Vācijā.

Ivita ir sertificēta fizioterapeite,  taču nu jau kādu laiku viņa var strādāt tikai nepilnu slodzi un ar ilgstošiem pārtraukumiem smagās slimības dēļ. Liels atbalsts Ivitas cīņā ar smago slimību ir vīrs un 15 gadus vecais dēls, kurš reiz pat pavadīja mammu uz izmeklējumiem Vācijā un palīdzēja ar tulkošanu.

Ivitai atklāja vēzi tieši tajā laikā, kad viņas dēls uzsāka skolas gaitas. Diemžēl pirmajos slimošanas gados ārstēšana Latvijā nedeva gaidītos rezultātus un vēlāk secināts, ka tā bija nepilnīga un reizēm arī kļūdaina. Pateicoties ziedojumu atbalstam, Ivitai pirms 3 gadiem bija iespēja ārstēties pie mediķiem Vācijā, kur viņai veica 3 operācijas un tika uzsākts ķīmijterapijas kurss. Operācijas noritēja veiksmīgi, bez komplikācijām, un ārsti izteica cerīgas prognozes. Pēc Vācijas ārstu norādījumiem tika turpināta medikamentoza ārstēšana Latvijā, kura tikai daļēji tika valsts apmaksāta, un atkal ziedotāji sedza pārējās izmaksas. Neskatoties uz ārstēšanu, Ivitai pēdējā laikā strauji turpināja pasliktināties analīzes, kas nozīmēja, ka slimība atkal ir atgriezusies. Vecgada vakarā Ivita nokļuva slimnīcā ar asām sāpēm mugurā un sānā, bet pēc izmeklēšanas slimnīcā viņu palaida mājās kā praktiski veselu. 

Pēc konsultācijām Vācijas klīnikā ārsts norādīja, ka Latvijā veiktie izmeklējumi ir sliktas kvalitātes un tos Vācijā nācās veikt atkārtoti. Vācijā tika noteikts, ka Ivitai ir metastāzes mezgls pie urīnvada, kas, iespējams, bija par iemeslu nieru iekaisumam. Savlaicīgi neveicot operāciju, Ivita var zaudēt nieri un ļaut audzējam turpināt izplatīties, kas vēl vairāk apdraud viņas dzīvību.

Šobrīd Ivitai nozīmēta operācija Ansbach klīnikā, Vācijā. Operācijas datums ir 28.februāris, bet operācijas summa būs vismaz 20 000 eiro apmērā, ceļa izdevumi un vīra uzturēšanās pie Ivitas izmaksās vismaz 820 eiro. Ivitai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību un cer, ka izdosies norēķināties ar klīniku par operāciju. Atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem palikuši 2256.70 eiro, tādēļ nepieciešamā summa ir 18 563.30 eiro.

"Paldies visiem ziedotājiem par iespēju dzīvot! Es esmu, un tā ir dāvana no jums. Es nedusmojos uz Latvijas medicīnas kļūdām, jo saprotu, ka tā ir sistēmas kļūda, bet cenšos sevī attīstīt mieru un sapratni. Jau iepriekš mīļš paldies visiem, kam būs iespēja un vēlme man palīdzēt atkal!""

Palīdzēsim Ivitai!

Начало проекта: 25.02.2020

проект o кончен: 26.03.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Повторная помощь Янису Трупсу

#Не молчи!

Доктор POGA

Palīdzība Agatai Tretjakai

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 577 547.29 €