Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 60.00 €

Сделай от всего сердца

Отчёт 28.02.2018

2018.gada janvārī un februārī Ulubelē uzņemti 50 kaķi un 116 suņi, savukārt uz savām jaunajām mājām devās 39 kaķi un 108 suņi. Katru dienu Ulubelē, dzīvnieku patversmē Līčos, tiek palīdzēts vidēji 400 dzīvniekiem, sniedzot patvērumu, pārtiku un medicīnisko aprūpi, ja tāda nepieciešama. Viena diena Ulubelē vienam dzīvniekam izmaksā 2.00 EUR, savukārt dzīvniekam- senioram (vecākam par 8 gadiem)- 3.00 EUR dienā. Ik dienas Ulubeles 220 kaķi un  200 suņi apēd kopumā aptuveni 100 kilogramus sausās vai 200 kilogramus konservētās (mitrās) barības. 

Jaunais Dzeltenā Zemes Suņa gads Ulubelē sākās ar 2018.gada pirmo adopciju! Atbildīga ģimene no Ogres, kas pērn zaudēja savu mīluli, 1.janvārī ieradās patversmē, lai dotu mājas kādam laimīgam sunim! Pēc nepilnas nedēļas arī suņu puika Grems tika pie savām jaunajām mājām. Grems savu saimnieci gaidīja kopš 2016.gada, līdz beidzot patversmē ieradās kāda sieviete, kura iemīlēja Gremu un turpmāk regulāri nāca pie viņa ciemos, lai kārtīgi iepazītu un pēc tam vestu mājās. Laimīgā diena Gremam bija 5.janvāris, kad viņš mēroja tālo ceļu uz majām Nīderlandē. 

Janvāri un februārī savas mājas ieguvuši arī citi Ulubeles iemītnieki (šeit daži no stāstiem): 

- 7 gadus vecais suns Muhtars, kurš patversmē mitinājās gandrīz gadu un šobrīd ir devies saimniekot uz savām mājām Salaspilī;

- 4 gadus vecais runčuks Bobs, kurš ari patversmē nodzīvoja gandrīz gadu bet šobrīd mitinās savās mājās Rīgā;

Rūdis, kurš bija zaudējis savu saimnieku un nonācis patversmē, 13.janvārī satika savu jauno ģimeni un devās mājum, lai turpinātu sniegt savu mīlestību cilvēkiem, kuri devuši viņam otro iespēju;

- Draiskā suņu meitenīte Mila patversmē nonāca kopā ar savu mammu un māsiņām. Mamma un māsiņas jau visas bija devušās mājās. 20.janvārī pienāca arī Milas laimīgā diena un viņa ar savu jauno, kuplo ģimeni devās saimniekot uz Ķekavu!

Ulubele aktīvi darbojusies arī citos pasākumos- februārī organizētas Suņu gada sākuma svinības Ulubelē, 24.-25.februāris pagājis, darbojoties izstādē "Skola 2018", savukārt no februāra vidus līdz marta sākumam norisinājusies labdarības akcija "Ziedo siltumam", kurā vākti ziedojumi, lai varētu apsildīt telpas un pabarot patversmes iemītniekus. 

Janvārī un februārī kopā notikušas 23 instruktāžas ar mērķi izglītot potenciālos brīvprātīgos palīgus par palīdzību patversmei suņu staidzināšanā, dzīvnieku aprūpē un labturībā. Ulubeles brīvprātīgo apliecības saņēmuši 183 cilvēki. 

Finanšu atskaite:
Dzīvnieku uzturēšana: 1454.31 EUR
Vetrinārmedicīniskā aprūpe: 1065.62 EUR
Kopā: 2519.93 EUR

 

Citas atskaites:

Другие актуальные проекты

Я обязуюсь

Помощь Алексу Земитису

Ангел-хранитель ребенка

Помощь Вадиму Олейнику

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

588 648.13 €