Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,001.00 €

Помощь Сабине Строде

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt Sabīnei nepieciešamo rehabilitāciju arī 2020.gadā.

Sabīnei ir 4 gadiņi, viņa ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Kad Sabīne piedzima, tai vajadzēja būt skaistākajai dienai, pilnai tikai ar prieka un laimes mirkļiem. Diemžēl viss izvērtās pavisam citādi. Meitenītes nākšana pasaulē bija ilga un sarežģīta, tā rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums. Meitenīte tika reanimēta un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze – hipoksiski išēmisks CNS bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi.

Sabīne ir emocionāla, gan smejas, gan raud, ļoti pieķērusies vecākiem un vecmammai. Meitenīte apmeklē bērnu dārzu specializētajā programmā, kas ir liels izaicinājums gan vecākiem, gan bērnu dārza audzinātājiem, tā kā meitene ir visu laiku jāpieskata, jābūt klāt, jāpalīdz. Sabīne vairāk darbojas ar kreiso roku - izņem, saliek mantiņas, spēlē telefonā. Klausās, kad lasa grāmatas. Patīk mūzika, mēģina līdzi dziedāt viņai savdabīgā veidā, atdarināt. Sabīne visu saprot, visu grib, bet ne visu var un spēj.

Apmeklējot rehabilitācijas centrus - Gaiļezers, NRC “Vaivari” un RC “Rāzna”, izejot rehabilitācijas kursus centrā,,Pogā”, veicot ikdienas fizioterapiju, masāžu, meitenei  ir pamazām nostiprinājusies muguras muskulatūra. Taču vēl ir ļoti daudz darba. Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties.

Sabīne ar ziedotāju atbalstu apmeklēja reitterapijas nodarbības. Pēc pirmā reitterapijas kursa iziešanas meitenīte spēj noturēt sēdus pozu, ir sākusi nedaudz pārvietoties rāpus, kas ir liels solis attīstībā. Terapijai ir rezultāti, par ko vecākiem ir liels prieks. Tā kā terapija dod rezultātu, tā jāturpina.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne varētu saņemt 96 reitterapijas nodarbības gada garumā. Tam nepieciešami 1728 eiro.

Vecāki nepadodas un cer, ka Sabīne kļūs par pilntiesīgu un spējīgu cilvēku par spīti likteņa pārbaudījumiem.

Palīdzēsim Sabīnei!

Начало проекта: 18.04.2019

проект o кончен: 26.08.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Свет нашей свободы!

Поддержkа детей с особыми требованиями

Бедным семьям с детьми

Помощь Матвею Киселеву

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 168 444.21 €