Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,166.85 €

Palīdzība Viktora Bērziņa aprūpē

16. janvāra vakarā mazā Viktora sirsniņa pārstāja pukstēt. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei. No saziedotajiem līdzekļiem tiks apmaksāti apbedīšanas izdevumi, bet atlikušie ziedojumi tiks izlietoti palīdzībai citām ģimenēm.  

Mazajam Viktoram ir divi gadi un smaga psihomotorās attīstības atpalicība un zarnu fiksācijas anomālijas. Puisēns pats nesēž, nerāpo, nestaigā un tiek barots caur kuņģa zondi ar speciālo šķidro pārtiku. Smagās slimības dēļ puisītis ir bērnu paliatīvās aprūpes dienesta redzeslokā. Slimo dēliņu ikdienā aprūpē mamma Baiba. Ģimenē aug arī otrs dēliņš, kurš apmeklē skolu. Vakaros un brīvdienās lielais brālis arī prasa mammas uzmanību un rūpes. Mamma ir nogurusi, tādēļ liels atspaids ir auklīte, kas atvieglo mammas ikdienu un dod laiku paveikt ikdienišķas lietas, kas ar smagi slimu bērniņu ir sarežģīti.  

Viktora ģimene lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā arī turpmāk. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Viktora ģimenei! 

Начало проекта: 21.12.2019

проект o кончен: 17.01.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь бедствуюшим старикам

Помощь по уходу за Кристером Редлихом

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Помощь бездомным кошкам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

161 637.21 €