Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 808.81 €

Palīdzība Timofejam Nikolajevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Timofejam nepieciešamā summa saziedota.

Timofejam no Jelgavas drīz paliks 6 gadi. Puisēns dzima smagās dzemdībās un viņam ir noteikta diagnoze - cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, multiplas locītavu kontraktūras un gūžu locītavu subluksācija. Timofeja diagnoze ļoti ierobežo zēna ikdienas aktivitātes, jo zēns nerunā un var pārvietoties tikai guļus-veļoties. Bet neskatoties uz zēna grūtībām, viņš ir ļoti smaidīgs, draudzīgs un emocionāls zēns. Timofejs bieži ar savām emocijām var apkārtējiem pateikt to, kas viņam patīk un to, kas nepatīk. Zēnam patīk arī pasapņot un paslinkot.

Timofeja vecāki ikdienā dodas darba gaitās un zēnu pieskata mīļa auklīte. Pēc darba un brīvdienās Timofeja vecāki dara visu iespējamo, lai zēns attīstītos un uzlabotu savu veselības stāvokli. Vecāki kopā ar Timofeju vingro, apmeklē dažādu speciālistu nodarbības.

Timofeja nodarbības speciālistu uzraudzībā nedrīkst pārtraukt un tās nepieciešamas visu gadu. Zēnam ir rekomendēta regulāra rehabilitācija - logopēds, ergoterapija, fizioterapija un intelektuāli attīstošas nodarbības, kas kopā veselam gadam izmaksā EUR 2720 un ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu un tā lūdz mūsu atbalstu.

 Mums kopā jāpalīdz Timofejam! Mums tas izdosies!

Начало проекта: 28.01.2021

проект o кончен: 13.10.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Леону Ральфу Саньи

Сила в человечности!

Поддержkа детей с особыми требованиями

Помощь животным

Uzzināt vairāk

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 585 961.75 €