Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 206.00 €

Palīdzība Robertam Jekaraševam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa saziedota.

Robertam ir 4 gadi, un zēnam ir uzstādīta diagnoze – autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Robertu ir ļoti grūti atstāt vienu un viņš nepārtraukti jāpieskata, jāatbalsta un jāaprūpē. Roberts nerunā un viņam ir lielas grūtības ar komunikāciju un sadarbības izveidošanu ar līdzcilvēkiem. Nereti puisēns ātri aizsvilstas un nodara sev pāri. Zēns pats par sevi nespēj parūpēties, tādēļ to dara viņa mamma.

Speciālisti puisēnam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras diemžēl neapmaksā valsts un ģimenei pašai jāatrod līdzekļi terapijas nodrošināšanai. Robertam ir ļoti nepieciešamas intensīvas ABA terapija nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3000 eiro. Ģimenei tie ir milzīgi līdzekļi, un tā nespēj šādas nodarbības savam dēlam apmaksāt, tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Robertam un viņa ģimenei!

Начало проекта: 11.09.2020

проект o кончен: 18.09.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Danilam Bespalovam

Отдавая богатеешь

Свет нашей свободы!

Собака – это больше, чем друг

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

950 676.60 €