Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 117.00 €

Palīdzība Ralfam Kalniņam

Ralfs no Rīgas ļoti gaida savu septīto dzimšanas dienu un 1.septembri, kad varēs doties uz skolu. Ralfiņa iepriekšējais gads bija daudzu sasniegumu gads - iemācījās spert pirmos pārliecinošos soļus, kļuva stabilāks un patstāvīgāks. Zēns ir palicis drosmīgāks un komunikablāks, raiti lasa un apgūst klavierspēli, emocionāli un zināšanu līmenī - gatavs skolai. Ralfs patiesi priecājas par dzīvi, par saviem draugiem, ģimeni un katru jauno lietu, ko apgūst. Dienas beigās bieži atzīst, ka diena bijusi izcila. Līdzcilvēki novērtē viņa mīlestības pilno skatu uz dzīvi. Reiz kāda sieviete teica, ka viņš izstarojot gaismu, bet kāds vīrietis palaboja - viņš esot gaisma.

Diemžēl joprojām, priekšlaicīgās dzimšanas radīto seku dēļ, ir nepieciešams intensīvs darbs fizisko spēju uzlabošanai un attīstīšanai, lai nebūtu jāpiedzīvo tik daudzi kritieni un gaita kļūtu stabilāka. Lai arī līdz šim ir sasniegti fantastiski rezultāti, rudenī, speciālistu nepieejamības dēļ, pirmā ilgstošā pauze no regulāras rehabilitācijas apstiprināja bažas, ka fizioterapija straujās augšanas posmā ir nepieciešama nepārtraukti. Ralfs katru dienu trenējas mājās, tomēr funkcionālo spēju noturēšanai un būtiskai attīstībai ir nepieciešams arī profesionāļu atbalsts.

Ralfs ir 100% optimists un, neskatoties uz visām grūtībām, ko līdz šim nācies pārdzīvot, to skaitā, vairākām operācijām un atlabšanām pēc tām, viņš spēj iepriecināt un uzsmaidīt ikvienam. Ģimene joprojām dara visu iespējamo, lai rastu vislabākos risinājumus - ir veiktas vairākas manipulācijas un operācijas, bijušas dažādas konsultācijas un nodarbības, iegādāti trenažieri un papildaprīkojums, kas ir prasījis lielus līdzekļus. Gandarījums, ka pūles un ieguldījumi vainagojas ar rezultātiem, tomēr ir nepieciešams papildus atbalsts intensīvajai rehabilitācijai rehabilitācijas centrā POGA. Kopā Ralfam intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami 4130 eiro, un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mums kopā jāpalīdz Ralfiņam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes. Palīdzēsim kopā!

Начало проекта: 13.01.2022

проект o кончен: 16.01.2022

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Viesturam Zariņam

Для поддержки тяжело больных людей

Помощь Каспару Домбровскому

Помощь в чрезвычайной ситуации

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 302.92 €