Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,405.45 €

Palīdzība Ralfam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ralfam nepieciešamā summa operācijai ir saziedota.

Ralfam ir 14 gadi. Zēns līdz četru gadu vecumam bija dzīvespriecīgs un zinātkārs bērns. Četru gadu vecumā Ralfam naktīs negaidīti sākās lēkmes, kuru laikā zēns pamodās kliegdams, panikā meklēdams vecākus. Attopoties, bija aizmirsis, kas ar viņu noticis.

Par spīti lēkmēm, zēna attīstība līdz pirmajai klasei noritēja tāpat kā citiem bērniem, Ralfs lasīja, rakstīja, rēķināja. Diemžēl uzsākot mācības, lēkmes pastiprinājās un Ralfam tika uzstādīta diagnoze – epilepsija.

Ar laiku, biežo lēkmju dēļ, zēna attīstība sāka kavēties. Apkārtējie bērni Ralfu nepieņēma, tāpēc zēns sāka mainīt skolas. Šobrīd Ralfs mācās speciālās internātskolas septītajā klasē. Neraugoties uz vecāku un pedagogu pūliņiem, zēna attīstība ir iestrēgusi sešgadnieka līmenī.

Vecāki izmēģinājuši dažādas zāles un hormonu terapijas, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus. Lai Ralfs attīstītos, kļūtu patstāvīgāks un zēnam būtu iespēja dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 20 515 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav.

Palīdzēsim Ralfam!

Начало проекта: 18.12.2018

проект o кончен: 13.01.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Бедным семьям с детьми

Помощь бедствуюшим старикам

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Поможем спасти жизнь!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

164 142.66 €