Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 86.00 €

Palīdzība Ornelai Dančenko

Ornelai ir 13 gadi. Meitenei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite. Ornela pārcietusi sirds ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija. Ornela labi apgūst visu jauno un ir droša un atvērta pusaudžu meitene. Viņas lielākā aizraušanās ir sports un daiļslidošana. 2022. gadā viņa piedalīsies Special Olimpic games olimpiādē.

Ornela ikdienā apmeklē skolu – viņai ļoti padodas zīmēšana. Ornelas ikdiena ir grūti iedomājama bez mājdzīvnieku aprūpēšanas. Meitenei mājās ir kaķis un suns, kas ir viņas uzticamākie draugi.

Ar ziedotāju atbalstu Ornelai līdz šim ir bijušas nodrošinātas – regulāras logopēda nodarbības, osteopāta konsultācijas, mūzikas terapija. Meitene regulāri apmeklē Portridžas nodarbības. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, un Ornelas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pasākumus:

  • Logopēds, 24 nodarbības x 25 eiro – 600 eiro;
  • Mūzikas terapija, 96 nodarbības x 25 eiro – 2400 eiro;
  • Osteopāta terapija, 12 apmeklējumi x 80 eiro - 960 eiro;
  • Bioakustiskās korekcijas metode kopā ar audiologopēdu, 40 nodarbības x 25 eiro -1000 eiro.

Kopā Ornelas nodarbībām nepieciešami EUR 4960 un kopā mēs varam palīdzēt Ornelai.

Palīdzēsim Ornelai!

Начало проекта: 26.10.2021

проект o кончен: 23.12.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поддержи сильных 2021

Помощь Владасу Канисавскому

Поможем маленьким сердечкам

Palīdzība Venitai Elerei

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 271.92 €