Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 578.00 €

Palīdzība Nikitam Kormilo

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Nikitam nepieciešamā summa saziedota.

Ņikitam ir 7 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, piedzima pilnīgi vesels. Ņikita līdz divu gadu vecumam bija ļoti aktīvs, sportisks un dzīvespriecīgs zēns. Vēl līdz šim brīdim gan ģimenei, gan ārstiem ir palikusi liela mīkla par to, kas notika ar Ņikitu. Sākumā zēns sāka klibot, bet vēlāk pārstāja staigāt, nevarēja nosēdēt, pakustēties un nerunāja ne vārda. Ņikitas ķermeni pārņēma stīvums un spastika.  Tas viss notika 3 mēnešu laikā un vecākiem tas bija liels šoks. Puisēns nonāca slimnīcā, kur veica ārstēšanu un diagnostiku. Pēc mēneša slimnīcā parādījās pirmās kustības un Ņikita sāka lēnām atlabt, kaut ārstu prognozes nebija iepriecinošas. Ņikitam ir divus gadus jaunāks brālītis un kopā ar viņu puisēns sāka mācīties visu no jauna- rāpot, runāt, mazliet noturēties kājās. Mazais brālis bija Ņikitas lielais skolotājs. Ņikita ir ļoti gudrs, centīgs, skaisti zīmē un ar prieku izglītojas.

Ņikita līdz šim brīdim regulāri saņem rehabilitāciju un dažādas speciālistu konsultācijas, viņam ir izgatavotas speciālas ortozes, kas notur puisēnu uz kājām. Nesen arī tika veikta operācija zēna kājiņām. Zēnam ir ļoti nepieciešama intensīvā rehabilitācija vairākas reizes gadā un tam nepieciešami līdzekļi, kas šobrīd ģimenei pietrūkst. Zēnam rehabilitācijai nepieciešami EUR 3230.

Mums kopā jāpalīdz Ņikitam patstāvīgi nostāties uz savām kājiņām! Mums izdosies!

 

Начало проекта: 19.04.2021

проект o кончен: 20.04.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем маленьким сердечкам

Повторная помощь Ирене

Помощь Артуру Левицкому

As One Against Cancer

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 590 649.54 €