Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 998.71 €

Palīdzība Miroslavam Safronovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Miroslavam ir 3 gadiņi un tikai nesen diagnosticēts autisms. Jau kopš dzimšanas, puisēns ir aktīvs un smaidīgs, tomēr līdz pat divu gadu vecumam viņš neskatījās vecākiem acīs, nekoncentrējās uz lietām, nereaģēja uz savu vārdu, neattīstījās valoda, ne arī pašaprūpes iemaņas. Zēns arī neizrāda interesi par rotaļlietām.

Vecāki vairāk nekā gadu apmeklēja dažādus speciālistus, līdz pērnā gada nogale tika uzstādīta diagnoze autisms. Ārsti ir rekomendējuši intensīvo ABA terapijas kursu, kura izmaksas mēnesī 980 eiro. Pēc intensīvā kursa, terapija jāturpina 3 reizes nedēļā, katra nodarbība izmaksas 25 eiro.

Lai arī Miroslavam ir 3 gadi, viņa valodas prasmes nesasniedz gada veca bērna valodas prasmes. Bērnudārzu zēns neapmeklē, ar vienaudžiem sadarbība neveidojas. Zēnam ir samazināts jūtīgums pret sāpēm, Miroslavs gandrīz nemaz neraud, ja sasitas.

Miroslavs ģimenē ir pirmais bērniņš, un vecāki ļoti cer, ka zēns izaugs par patstāvīgu, mīļu un saprotošu cilvēku, bet bez līdzcilvēku atbalsta tas nav iespējams.

Lai Miroslavs saņemtu ABA terapiju, gadā nepieciešami 2780 eiro:

  • Intensīvais ABA kurss: 980 eiro
  • ABA pamatprogramma 72 reizes: 3 stundas x 25 eiro, 1800 eiro

Palīdzēsim Miroslavam!

Начало проекта: 04.03.2019

проект o кончен: 08.03.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

ДАЙ ПЯТЬ

Бедным семьям с детьми

Ангел-хранитель ребенка

Мамочка, я тебя люблю!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 067 129.42 €