Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 121.00 €

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārtiņam nepieciešamā summa saziedota.

Mārtiņš ir Liepājnieks un viņam ir 13 gadi. Zēnam ir vidēji smaga garīgā atpalicība, valodas un uzvedības traucējumi, astma, smagas ādas problēmas un skolioze, kas zēnam katru dienu sagādā sāpes un diskomfortu. Mārtiņš apmeklē 6. klasi attīstības centrā, viņam prieku sagādā baseina apmeklēšana, pužļu un lego likšana. Ar Mārtiņu kopā ir viņa mamma, kas zēnu pieskata un palīdz 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Būšana kopā un rūpes par Mārtiņu nedod iespēju mammai strādāt algotu darbu.

Lai uzlabotu Mārtiņa veselības stāvokli, ir nepieciešama regulāra fizioterapija, masāžas, reitterapija. Lai attīstītos valoda, Mārtiņš saņem regulāras audiologopēda nodarbības. Zēns cenšas pats lasīt un vairāk runāt, mazāk izmanto Widget programmu lasīšanai un rakstīšanai, kas atvieglo līdzcilvēku komunikāciju ar zēnu. Pēc katras rehabilitācijas Mārtiņš sajūtas drošāks, spēcīgāks un priecīgāks, jo mazliet pāriet skoliozes izraisītās muguras sāpes. Mārtiņa mammai mums visiem ir liels lūgums atbalstīt viņas zēnu, lai viņš varētu regulāri apmeklēt rehabilitāciju un reiterapiju, kas gadā sastāda 2042 eiro, no kuriem  508 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1534 eiro. Mammai šādu līdzekļu nav un viņa vēršas pie mums.

Mums jāpalīdz Mārtiņam! Mēs visi to varam!

 

Начало проекта: 01.02.2021

проект o кончен: 17.08.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Повторная помощь Артуру Мурниеку

Поможем маленьким сердечкам

Помощь Даниэлю, Габриэле и Намейсу

Поможем малышам вырасти!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 634 503.66 €