Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,140.00 €

Palīdzība Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārim nepieciešamā summa saziedota.

Māris ir 8 gadīgs zēns, kurš ikdienā cīnās par katru kustību un ar pūlēm cenšas izrunāt katru burtu. Zēns ļoti cenšas runāt un darboties, bet pasaules izzināšanas procesu ierobežo uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Māra emocionālā attīstība nav traucēta, pazīst krāsas, ciparus, māk jau saskaitīt un atņemt, lasīt, labprāt iesaistās sarunās un spēlēs, zīmējot un krāsojot cenšas ievērot robežas, un tas izdodas aizvien labāk.

Māris mācās braukt ar elektrisko ratiņkrēslu, kura vadīšanai tāpat vajadzīgas noteiktas prasmes un iemaņas. Zēna funkcionālajam stāvoklim nepieciešama īpaši pielāgota ratiņkrēsla sēdvirsma, kas ietver roku, kāju, galvas balstus un speciālus stiprinājumus papildus fiksācijai un pozicionēšanai. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 3869.60 eiro.

Palīdzēsim Mārim!

Начало проекта: 20.12.2018

проект o кончен: 16.01.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поддержkа детей с особыми требованиями

Детскaя реабилитация в Латвии

Ангел-хранитель ребенка

Сделай от всего сердца

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

146 374.07 €