Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 15.00 €

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mārcis Gustavs dzīvo Vecpiebalgā un viņam ir 8 gadi. Gustaviņš jau kopš dzimšanas ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs, neskatoties uz diagnozi - iedzimta centrālās nervu sistēmas attīstības anomālija. Puisēnam ir cista kreisās galvas puslodes rajonā, hidrocefālija un psihomotorās attīstības aizture. Gustaviņš nestaigā, nesēž un ar grūtībām notur galvu. Puisēns ir pilnībā aprūpējams. Ikdienā mājās Mārcim Gustavam ir nepieciešami dažādi tehniskie palīglīdzekļi- speciāls barošanas krēsls, vannas krēsls, ortozes, vertikalizators, adaptīvie rati. 

Gustaviņš, neskatoties uz visām grūtībām, ir uzsācis apmeklēt Raiskuma pamatskolas 1. klasi un pēc skolas jautri pavada brīvo laiku ar trīs māsiņām Amandu, Danielu un Sintiju. Gustavs daudz smaida un izrāda interesi par apkārtējo pasauli. Viņam patīk skatīties multfilmas, klausīties mūziku, patīk motocikli un lielākā laime ir tad, ja tētis pavizina ar motorolleru. Gustaviņam ļoti patīk kopā ar ģimeni apmeklēt motokrosus. Zēns regulāri apmeklē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā Poga, kur vingro, apmeklē ergoterapeitu un audipologopēdu.

Lai Gustaviņš vairāk varētu sevi nodarbināt un iesaistītos komunikācijā ar apkārtējiem, būti nepieciešama speciālā alternatīvās komunikācijas iekārta TOBII. Šī iekārta palīdzētu zēnam vieglāk apgūt mācību procesu, iemācīties sazināties ar līdzcilvēkiem un padarīti interesantāku ikdienu. Šī iekārta maksā EUR 4000 un ģimenei šādu līdzekļu nav. 

Gustaviņam ir paveicies, jo viņu ir sadzirdējuši labdarības maratona "Rīga- Valmiera" organizētāji un skrējēji, kuri ir gatavi iesaistīties ziedojumu piesaistē maratona laikā. 2020.gada skrējiensoļojums Rīga-Valmiera trešo reizi pēc kārtas risināsies vasaras saulgriežos naktī no piektdienas uz sestdienu- 19.un 20.jūnijā. Mēs ticam, ka viss izdosies! Kopā mēs to varam!

Начало проекта: 07.07.2020

проект o кончен: 12.08.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Бедным семьям с детьми

Я обязуюсь

Поддержка для Ральфа Калниньша

Поможем маленьким сердечкам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

828 661.35 €