Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 71.00 €

Palīdzība Mārai Eniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārai nepieciešamā summa saziedota.

14 gadīgās Māras stāsts ir skaudrs. Pirms 14 gadiem Māras ratiņos aizdegās radiotelefons ar “baby alarm” funkciju un meitenīte ieguva prātam neaptveramus apdegumus pār visu ķermenīti. Mārai nav bijusi parasta bērnība, bet gan 19 ādas pārstādīšanas operācijas, pirkstiņa amputācija, 3 un 4 rokas pirksta transplantācija, ādas transplantācija, veiktas neskaitāmas asins pārliešanas. Mārai ir izveidojies atopiskais dermatīts, kas šobrīd ļoti traucē un uztrauc meiteni un viņas vecākus. Nepārtraukti nākas iegādāties arvien jaunus medikamentus un smēres, lai to ierobežotu. Mārai ir izveidojusies mugurkaula skolioze un nepieciešams intensīvs darbs pie fizioterapeita, kas strādā pēc īpašas metodes.  Pēc visām šīm operācijām un manipulācijām bijušas ilgstošas atlabšanas slimnīcās, rehabilitācijas, ārstu un speciālistu apmeklējumi. Visu meitenes apzināto dzīvi ir bijusi nepārtraukta cīņa ar šīs nelaimes gadījuma sekām.

Māra mācās 8.klasē. Skolā meitene ir vientuļa un šobrīd viņai ir ļoti drūms periods. Meitene ir  vienaudžu nepieņemta, jo atšķiras no vienaudžiem, tāpēc viņai ir daudz pārdzīvojumu, kas traucē koncentrēties mācībām un liek justies nelaimīgai. Šobrīd Māra gatavojas nākošai operācijai, tādēļ katru nedēļu jābrauc pie ķirurga uz manipulācijām. Meitene ir piekususi no operācijām, tas viņu uztrauc, dara nervozu. Ir tāda sajūta, ka visu laiku ir apburtais loks ap Māru- operācija, rehabilitācija, kavējumi skolā, iekavēta skolas viela, pārdzīvojumi un nemitīgs stress. Mārai ļoti nepieciešama psiholoģiska palīdzība, lai spētu noturēties šajā grūtajā periodā.

Māras rehabilitācijai un psiholoģiskajai palīdzībai nepieciešami lieli līdzekļi un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai Māra varētu saņemt:

  • Fizioterapiju pēc Šrota metodes,100 nodarbības x 20 eiro, kopā 2000 eiro;
  • Ārsta-osteopāta pakalpojumi, 12 reizes x 40 eiro, kopā 480 eiro;
  • Psihologa konsultācijas, 30 konsultācijas x 30 eiro, kopā 900 eiro.

Lai nodrošinātu Mārai rehabilitācijas pakalpojumus gadam kopā nepieciešami 3380 eiro, no kuriem 1859 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1521eiro.

Palīdzēsim Mārai šajā grūtajā periodā! Būsim meitenes klusie eņģeļi, kas kopā ar viņu pārlecam šai tumšajai līnijai. Padarīsim Māru priecīgāku uz stiprāku! Mums tas izdosies!

Начало проекта: 04.01.2021

проект o кончен: 29.03.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем маленьким сердечкам

Поддержkа детей с особыми требованиями

Исполни мечту ребенка!

Помощь Даниэлю, Габриэле и Намейсу

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 634 453.66 €