Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 723.00 €

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonam nepieciešamā summa saziedota.

Leons ir 10 gadus vecs zēns, kurš mācās 4. klasē. Zēna dzīvesstāsts ir izaicinājumiem un pārbaudījumiem bagāts. Leona diagnoze ir cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju. Pats puisēns strauji aug, attīstās, apmeklē skolu. Viņam ļoti patīk atrasties starp vienaudžiem, mācīties - īpaši patīk literatūra, dabas zinības, sports, mūzika un vēsture. Leons ir harizmātisks, taisnīgs, saprotošs un ļoti pacietīgs. Leons ļoti aizraujas ar riteņbraukšanu un izbauda katru mirkli, kad var nodarboties ar dārzkopību. Zēnam ir sava stila izjūta un kā saka mamma: lielas ambīcijas saistībā ar savu nākotni! Pateicoties ziedotāju atbalstam zēns ir ļoti daudz sasniedzis savā fiziskajā un emocionālajā attīstībā.

Šobrīd Leons ļoti strauji aug un nesen pārcietis cīpslu pagarinošo operāciju, pēc kuras nepieciešama intensīva rehabilitācija, lai nostiprinātu muskuļus un labotu pēdiņas deformāciju. Rehabilitācija nepieciešama steidzami un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu. Leona mamma strādā par mediķi un puisēna audžutēvs strādā avārijas dienestā. Ģimenei bez rehabilitācijas ir ļoti daudz citu izdevumu, jo tas nav noslēpums, ka ģimenē, kur aug bērni ar īpašajām vajadzībām ir nepieciešami daudz papildus līdzekļi, lai nodrošinātu bērnam visu nepieciešamo.

Leona intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 2700, kas nodrošinātu divus intensīvos rehabilitācijas kursus. Kopā mēs varam palīdzēt Leonam piepildīt viņa sapņus un plānus par nākotni.

Palīdzēsim!

Начало проекта: 13.04.2021

проект o кончен: 20.04.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Сила в человечности!

Повторная помощь Ирене

Наша улыбка - наша сила

Помощь бедствуюшим старикам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 590 794.54 €