Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 71.00 €

Palīdzība Kristianam Strelkovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl ABA terapijas un audiologopēda nodarbības.

Kristianam ir 5 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Ar Kristiana veselības problēmām vecāki saskārās jau pirmajos mēnešos pēc dzimšanas. Kristians pirmajos mēnešos nevēlējās velties, slikti turēja galviņu. Vecāki intensīvi sāka apmeklēt rehabilitācijas nodarbības, baseinu, Bobota terapiju. 6 mēnešu vecumā liels bija šoks vecākiem, kad tika atklāts labdabīgs audzējs, kas bija jāizoperē un atkal jāturpina rehabilitācijas process, lai Kristians fiziski attīstītos. Pēc gada vecuma Kristians pats piecēlās kājiņās un sāka spert pirmos solīšus. Vecāku prieks bija liels un likās, ka visas grūtības un nedienas ir aiz muguras.

Tomēr, Kristianam augot, vecāki pamanīja, ka viņa runas attīstība iepaliek, un, nonākot dzirdes centrā, tika diagnosticēts, ka puisēnam ir sensoneirāla abpusēja vājdzirdība. Ikdienā līdzcilvēkiem ir grūti izprast vājdzirdīga bērniņa problēmas, jo liekas, ka nekas īpaši grūts tas nav. Tomēr vājdzirdībai nāk līdzi daudzas citas problēmas, tai skaitā lēna runas attīstība un uztvere. Papildus bažas ir radījusi nesen neirologa izteiktās aizdomas par autiskā spektra traucējumiem. Ģimene dara visu iespējamo – regulāri tiek apmeklētas dažādu speciālistu nodarbības, ABA terapijas nodarbības, iegādāts dzirdes aparāts par saviem līdzekļiem. Kristians apmeklējis delfīnterapijas kursu Ukrainā. Visas ieguldītās pūles ir nesušas rezultātus, bet darba vēl ir daudz un skolas gaitu uzsākšanas laiks tuvojas straujiem soļiem. Speciālisti rekomendē Kristianam intensīvu ABA terapijas kursu EUR 1200 apmērā un vēl vienu delfīnterapijas kursu, kas kopā izmaksā EUR 620.  Kristiana ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā puisēnam nepieciešami EUR 1820.

Palīdzēsim visi kopā Kristianam. Kopā mēs to varam!

Начало проекта: 02.06.2021

проект o кончен: 04.06.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Леону Ральфу Саньи

Помощь Валтеру Салминьшу

Помощь Ральфу Чернышову

Помощь Артуру Левицкому

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 634 453.66 €