Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,071.27 €

Palīdzība Kristeram Spandegam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristeram nepieciešamā summa saziedota.

Kristeram ir trīs gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs, draudzīgs un atvērts puisēns. Tikai šovasar viņš uzsācis patstāvīgi staigāt un apmeklēt bērnudārzu. Kristers par to ir ļoti priecīgs un ik dienu viņu atbalsta ģimene un mazā māsiņa.

Vēl gaidību laikā Kristera smadzenēs konstatēja asins izplūdumu, kura rezultātā veidojās hidrocefālija un pēc dzimšanas tika ievietots šunts. Puisēnam slimības dēļ ir grūtības pārvarēt lielus šķēršļus un ir grūti noiet lielus gabalus. Kristers ļoti vēlas darīt lietas, ko dara bērni viņa vecumā – skriet, lēkt, kāpelēt, dauzīties, spēlēt bumbu. Diemžēl katra diena Kristeram ir izaicinājums, jo viņš ir pakļauts lielam riskam nokrist un sasisties. Bieži kritieni ir Kristera ikdiena un vecākiem ļoti sāp sirds, to piedzīvojot. 

Lai Kristera ikdiena kļūtu gaišāka un drošāka, lai varētu viņš varētu spēlēties ar bērniem, droši staigāt, spēlēt bumbu, lēkāt un darīt vēl citas viņa vecumā saistošas lietas, ir vajadzīga regulāra rehabilitācija un rekomendētais TheraSuit terapijas kurss rehabilitācijas centrā POGA.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību Kristeriņa dzīves kvalitātes uzlabošanai. Nepieciešami 900 eiro. Kopā tas mums ir pa spēkam.

Mēs varam piepildīt Kristera sapni par aktīvu un drošu bērnību.

Начало проекта: 30.09.2019

проект o кончен: 10.10.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Помощь животным

Мамочка, я тебя люблю!

Поддержkа детей с особыми требованиями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

589 659.40 €