Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 0.00 €

Palīdzība Ilvijai Razgalei

Skumjas ziņas. Ilvija cīņu ar audzēju ir zaudējusi. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un tuviniekiem. 

Ilvijai ir 49 gadi, ģimene, trīs bērni, no kuriem divi jau ir pilngadīgi (patreiz studē). Viņas ikdienas darbs vienmēr bijis saistīts ar profesionālu atbalstu grūtībās nonākušiem un Latvijas sociālā darba attīstību. Sākumā, strādājot kā sociālajai darbiniecei centrā "Dardedze", vēlāk mācot, atbalstot un iedvesmojot studentus augstskolā un iesaistoties dažādos valsts mēroga sociālos projektos. Sociālā darba vidē Ilviju pazīst kā neparasti iejūtīgu, radoši domājošu, ar ļoti dziļām un unikālām zināšanām apveltītu personību.

Šī gada pavasarī Ilvijas veselības stāvoklis pēkšņi un strauji pasliktinājās. Diagnoze - akūtā mielomonocitārā leikoze.

Kopš aprīļa Ilvija ir ārstu uzraudzībā un saņem nepieciešamos ārstniecības pakalpojumus, lai remisijas gadījumā ārpus valsts varētu veikt cilmes šūnu transplantāciju. Diemžēl pēdējo nedēļu laikā ir radušās komplikācijas, kuru mazināšanai vai novēršanai ir nepieciešams medikaments, kas nav iekļauts valsts kompensējamo medikamentu sarakstā. Viens šī medikamenta iepakojums maksā 7556 eiro, situācijas stabilizēšanai sākotnēji nepieciešams viens medikamenta oriģināls.

Lai stabilizētu veselības stāvokli, Ilvijas ģimene un viņai tuvie cilvēki lūdz atbalstu!

Atbalstīsim Ilviju, kura ir spējusi tik daudziem palīdzēt!

Начало проекта: 25.09.2019

проект o кончен: 06.11.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Карлису и Карлине Лаздане

Помогите детям ходить!

Поможем маленьким сердечкам

Поддержkа детей с особыми требованиями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 144 989.27 €