Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 818.00 €

Palīdzība Heidijai Sniķerei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Heidijai nepieciešamā summa saziedota.

Heidijai novembrī paliks 3 gadiņi, un ģimenē viņa ir vienīgais bērniņš. Meitenīte bija ļoti gaidīta, bet pasaulē ieradās priekšlaicīgi - 25 grūtniecības nedēļā, svēra 930 gramus. Kopā ar mammu pirmos 3 mēnešus pavadīja slimnīcā. Meitenei ir bijuši vairāki asinsizplūdumi galvā, diagnosticēta hidrocefālija un veikta šunts operācija.

Heidija šobrīd vēl pati nestaigā, viņai ir problēmas ar ķermeņa labo pusi un izteiktu kāju spastiku. Heidija ļoti daudz runā – spēj izteikt savas vēlmes un ir ļoti dzīvespriecīga, spēj ātri pārvietoties uz dibena. Ģimene regulāri apmeklē rehabilitāciju un dažādas attīstību veicinošas nodarbības. 

Ģimene ļoti vēlas, lai Heidija vienu dienu sāktu staigāt, bet lai to sasniegtu regulāri vajadzīgas rehabilitācijas nodarbības, kam ģimenei pietrūkst līdzekļu. Šobrīd meitenei ir iespēja saņemt rehabilitācijas kursu Rehabilitācijas centrā POGA un kursa izmaksas ir 510 eiro.

Kopā mēs varam piepildīt Heidijas un viņas vecāku sapni!

Начало проекта: 01.10.2019

проект o кончен: 10.10.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем малышам вырасти!

Я обязуюсь

Уход на дому

Помощь Давису Ламберту

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

814 809.99 €