Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,159.12 €

Palīdzība Gunāram Šustovam

Gunāram no Balviem ir 55 gadi. Gunārs jaunībā izgāja smagu dzīves rūdījuma skolu dienestā Afganistānā, pēc armijas viņš ilgstoši strādāja par šoferi, pēdējos gados sāka strādāt celtniecībā.

Pirms 6 gadiem notika nelaime – Gunāram plīsa asinsvads galvā. Gunārs nekavējoties tika nogādāts slimnīcā Balvos, tad pārvests uz Rīgu, kur viņam tika veikta operācija. Pēc operācijas Gunārs nevienu nepazina, nevarēja runāt un kustēties. Viņš tikai gulēja, labā puse bija paralizēta. Dakteri teica, ka viņš būs gulošs, teica, lai ģimene kārto dokumentus un ved viņu uz pansionātu.

Tomēr radi to nepieļāva, savāca naudiņu, lai Gunārs varētu iziet rehabilitāciju sanatorijā. “No turienes Gunāru pārvedām žirgtāku - viņš jau mēģināja kaut ko runāt, atpazina mani, mammu, manu meitu. Tad mēs pa lēnītēm sākām Gunāru no jauna mācīt staigāt, ēst, viss sāka uzlaboties,” stāsta Gunāra māsa Līga, kas par brāli ir uzņēmusies  rūpes.

Gunāra stāvoklis ir uzlabojies, taču lai mazināt kustību traucējumus un uzlabotu viņa stāvokli nepieciešam regulāra rehabilitācija. Ārsts Gunāram nozīmējis regulāru rehabilitāciju - 40 fizioterapijas nodarbības, 40 masāžas, 20 reitterapijas un 40 baseina apmeklējumus, kopumā gada garumā tas izmaksā 1820 eiro. Gunārs ir 2. grupas invalīds, tādēļ rehabilitācijas apmaksai lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Gunāram!

Начало проекта: 10.04.2019

проект o кончен: 31.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Повторная помощь Артуру Мурниеку

Palīdzība Mikam Veidem

Сила в человечности!

Повторная помощь Ирене

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 616 505.66 €