Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 185.00 €

Palīdzība Edžum Praškevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Edžum nepieciešamā summa ortozēm ir saziedota.

Sešus gadus vecie dvīņu brālīši Edžus un Toms pasteidzās un piedzima ļoti maziņi - 28.grūtniecības nedēļā. Puisēnu pirmie 5 dzīves mēneši tika pavadīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Slimnīcā pavadītie mēneši bija ļoti smagi – katra diena bērniem bija cīņa par dzīvību. Edžum tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, spastiska paraparēze. Toma stāvoklis ir vieglāks.

Zēnu vecāki ne mirkli nepadevās un cīnījās par dēlu veselību, lai gan ārstu prognozes bija pesimistiskas. Nodrošinot visas  pieejamās un rekomendētās terapijas, Edžus sāka rāpot, celties kājās un nedaudz staigāt ar rollatoru. Brālītis Toms, neskatoties uz plaušu slimību un kājas deformāciju– skrien, lec, ir ļoti aktīvs bērns. Puisēni mācās viens no otra, palīdz un atbalsta viens otru.

Edžus rehabilitācijas centrā Poga saņēmis 2 intensīvus rehabilitācijas kursus. Pēc saņemtajiem kursiem Edžus var noiet uz ceļiem 10-12 soļus, pieaudzis rumpja muskuļu spēks, līdzsvara reakcijas sēdus, aizsargreakcijas. Uzlabojies pasīvais kustību apjoms ceļu locītavās. Edžus drošāk jūtas uz kājām. Edžus var droši apsēsties uz mazā krēsla un uzrāpties ratiņkrēslā. Šī gada 29.martā Edžum tika veikta kāju fasciomiotomijas operācija.

Pēc ortopēda ieteikuma  Edžum ir nepieciešamas ortozes, kas stabilizēs kājas un atvieglos staigāšanu. Priekšējā atbalsta spiediena potītes pēdas ortozes no akrila sveķiem ar oglekļa armatūru un potītes pēdas pozicionējošu ortozes daļu balsta nodrošināšanai vertikalizējoties. Ortožu kopējās izmaksas ir 2411.82 eiro.

Palīdzēsim Edžum!

Начало проекта: 03.06.2019

проект o кончен: 21.06.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем малышам вырасти!

Помощь Артему Яцишину

Поддержи сильных!

Поддержkа детей с особыми требованиями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

828 831.35 €