Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 80.10 €

Palīdzība Dārtai Strazdiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dārtai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Dārtai ir 5 gadiņi, un viņai ir uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Katra diena mazulītei ir izaicinājumiem pilna, jo viņas mērķis ir sākt staigāt. Meitenītei ir liela un draudzīga ģimene, kurā aug 5 bērni. Dārtas ikdiena ir bērnudārzs, kas tiek apmeklēts kopā ar asistenti. Meitenīte uz bērnudārzu dodas ar lielu prieku, jo katrs mirklis kopā ar vienaudžiem dāvā viņai lielu prieku. Dārta cītīgi apgūst dažādas prasmes, un kopā ar ģimeni par to priecājas, kā arī regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju. Pēc katra šāda kursa gan meitenīte, gan viņas ģimene redz uzlabojumus un uzrāvienu fiziskajā attīstībā. Dārtas sasniegumi ir arī ģimenes sasniegumi!

Speciālisti rekomendē Dārtai veikt operāciju abām kājām pēc Ulzibat metodes. Pēc šīs operācijas būtiski samazināsies kāju spastika jeb stīvums, un Dārta varēs intensīvāk vingrot un pietuvoties savam lielajam mērķim – sākt staigāt. Operācijas izmaksas ir 1627eiro un meitenītes ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Dārtiņai ātrāk sasniegt savus sapņus! Kopā mums izdosies!

Начало проекта: 13.10.2021

проект o кончен: 14.10.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

ДАЙ ПЯТЬ 2021!

Помощь Кристиану Гриезу

Помощь Николаю Омельяну

Помощь Марите Медине-Букне

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 828 488.19 €